Автомат за вода

ЦЕНА: 3200 мкд

Автомат за вода


Продавам автомат за вода, добро сочуван и не многу користенИме:
Град:
Скопје
Телефон:
077816393
Објавен на:
05.04.2013

ЦЕНА: 3200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Тетово

Контакт

Име:
Ѓорѓи
Град:
Скопје
Телефон:
077816393
Објавен на:
05.04.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам стан во Тетово

Живеам во Белград и хитно продавам стан во Тетово. Станот е комплетно уреден и се наога во блок 70 до Текстилното училиште. Станот е на 4 ти спрат со површина од 70м2.
Контакт 00381-637-610-637 и...

Цена:40.000 EUR


Објавен на: 31.01.2014
€ 5000 до € 100,000,000

Здраво г-дин г-ѓа & Homeowner Заемодавачот било устата кои сакаат да понудат
заем од € 5000 до € 100,000,000 за секој во можност да го отплати
со просечна каматна стапка од 3% кра...

Цена:5.800 MKD


Објавен на: 22.12.2013
PRODAVAM KUKA VO GORNA CARSIJA

PRODAVAM KUKA SO VKUPNA POVRSINA OD 253M2
POVRSINA NA OBJEKTOT E 90M2 KUKATA E NA TRI SPRATA PRIZEMJE,DVA SPRATA I PODKROVLJE..
DVORNO MESTO 105M2 SO MARKICA ZA GRADENJE..
POD OBJEKTOT OD 90M2 I...

Цена:210.000 EUR


Објавен на: 13.12.2013
delovi toma vinkovic

Raspolagame so delovi za toma vinkovic traktor.
site vidovi na delovi za menjac
i motorna programa.
LDA-450

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 02.12.2013
Градење, реновирање

Работиме со градење на куќи или деловни простории,
Располагаме со врвно искуство, професионален тим на работници и мајстори.

http://www.ark-idea.net/al.html

Цена:По договор


Објавен на: 20.01.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.