БАРАМ РАБОТА

ЦЕНА: По договор

БАРАМ РАБОТА


Барам работа!
информации на Телефон :077737183 или fACEBOOK- luis suarez(juventus) Адреса- andrey.arshavin.14289@facebook.com
Имам завршено средно образование(општа гимн.)и имам 20 години...Очекувам понуди од оние кои имаат потреба од работна сила(работници)
Битно е работата да биде во РАДОВИШ,а може и во штип или струмица.може да биде работа во обложувалница,маркет,некој занает и слично...ШТО И ДА Е! Ке се договориме...ЈАВЕТЕ СЕ!Град:
Radovish
Телефон:
077737183
Објавен на:
13.07.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Радовиш

Контакт

Име:
Andrey- L.Suarez
Град:
Radovish
Телефон:
077737183
Објавен на:
13.07.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Нуди брз заем

Здраво г-дин и г-ѓа
Во оваа нова година 2013 Јас би сакал да даде поттик
за луѓето во неволја и Amene радост во своето срце.
Вас кои имаат проблеми Finanziers , вие, кои се отфрлени од страна

Цена:10 EUR


Објавен на: 10.09.2013
Apple iphone 5 64GB

All our products are original brand new factory unlocked with complete accessories and can be used with any SIM card. No activation required


New Apple iPhone 5 64GB

Цена:450 EUR


Објавен на: 28.08.2013

Цена:По договор


Објавен на: 04.08.2013
Подготвени за сите

Дали ви треба финансирање за вашиот дом, вашиот бизнис, купи автомобил, да купат мотоцикл, до создавање на вашата компанија до вашите лични потреби повеќето лични интереси јас грант crdits € 2...

Цена:12 EUR


Објавен на: 17.07.2013
Кредитирање пари за сите категории

Во целиот свет, ние сме поединци кои нудат кредити на пример 2000 € 120.000.000euros низ целиот свет. Со мојотискуство во областа на реструктуирање на кредити, ја ставив онлајн \"Кредит П...

Цена:12 EUR


Објавен на: 16.07.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.