Барам Цимерка

ЦЕНА: 65 мкд

Барам Цимерка


Барам цимерка за во двособен стан кај симпо ул. Партизански Одреди. Исто е прифатливо и доколку вие имате стан а истовремено барате цимерка. Итно!Телефон:
077699532
Објавен на:
30.05.2012

ЦЕНА: 65 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 / m2
Број на соби:
 2 соби

Контакт

Име:
Драгана Милевска
Телефон:
077699532
Објавен на:
30.05.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KUKA NA VODNO 500 M2

AGENCIJA FENIKS IZDAVA PRAZNA KUKA NA VODNO 500 M2 NOVOGRDABA 2500 EVRA 075373299

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 30.05.2012
Salon za mebel DIZAJN MODERNO +, mebel po naracka,

Салон за мебел "Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Контакт:
info@dizajnmoderno-plus.com.mk

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.05.2012
ПРОДАЖБА НА СТАН

ХИТНО!!! СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 НА ПРВ КАТ СО ВГРАДЕНА КУЈНА ГЛЕДА
НА ЈУЖНА СТРАНА СО ДВОРНО МЕСТO.
ТЕЛ 071 55 6666.

Цена:32.000 EUR


Објавен на: 27.02.2013
Profesionalni Makedonski Programi za Mini Marketi,Kafici,Prodavnici,Piljari,Magacinsko rabotenje i dr.

NAJEFTINI profesionalni makedonski DELPHI WINDOWS programi po evropski standardi za fiskalen pecatac i fiskalna kasa so 10g. iskustvo za uspesno vodenje na vasite firmi.So sekoj kupen program vo ce...

Цена:100 EUR


Објавен на: 22.07.2014
Program za MAGACINSKO RABOTENJE,uvoz,fakturi,vlez,izlez !

-MAGACINI NA GOLEMO I MALO SO KOMPLETNO PROIZVODSTVO - kompletno materijalno i finansovo rabotenje,MJTG obrasci,Materijalna evidencija vo trgovija na golemo,Konten Plan,Amortizacioni grupi,Osnovni ...

Цена:130 EUR


Објавен на: 22.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.