Бараме возач за Италија

ЦЕНА: По договор

Бараме возач за Италија


Се бара возач со бугарски или македонски пасош, но важно е да има електронска карта за тапограф. Тел и вибер број за контакт: 071/523/449Објавен на:
22.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Крива Паланка

Контакт

Објавен на:
22.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Huawei GT Smartwatch

Продавам гланц нов паметен часовник Huawei GT smartwatch со фабричка кутија е, и многу малце е користен. На лик е многу убав за носење како часовник, а и многу е корисен за вежбање. Прати срцева ак...

Цена:8.500 MKD


Објавен на: 05.11.2019
СТОМАТОЛОШКА МАШИНА

Продавам стоматолошка машина МЕДИЈА во Прилеп 076 600 450

Цена:По договор


Објавен на: 20.07.2019
SE BARA PERSONAL ZA VO BAR!!!!

Se bara personal za ugostitelski objekt na Leninova. Konobari, sankeri i menadjer.
Site zainteresirani CV da ispratat na sledniot mail:
contact@gemelus.mk
Uslov za vrabotuvanje 1 godina iskustvo.

Цена:1 MKD


Објавен на: 26.02.2019
СЕ БАРА ВОЗАЧ СО ,,Ц,, и ,, Е,, КАТЕГОРИЈА

ДГТ Идадија Инженеринг Дооел Скопје има потреба од возач, со Ц и Е категорија.

Цена:По договор


Објавен на: 18.05.2018
Шофер на камион

Се бара возач со Е категорија со комплетни бугарски документи за возење во Европа. Плаќање по договор-редовно секој месец. Контакт: Зоран тел.+393881556036

Цена:По договор


Објавен на: 09.08.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка