Барам работа во странство.

ЦЕНА: По договор

Барам работа во странство.


Имам BG пасош, 26 годишен сум. Имам положено за б, ц и е.. И барам било каква работа.Тел број.. 070577934Град:
Skopje
Телефон:
070577934
Објавен на:
23.10.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jugoslav Angelovski
Град:
Skopje
Телефон:
070577934
Објавен на:
23.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ВОЗАЧ СО Е и D , БАРА РАБОТА

ВОЗАЧ СО Е и D ,СО ИСКУСТВО, АДР , ТАХО КАРТИЦА.

Цена:По договор


Објавен на: 20.10.2014
Baram rabota vo EY so BG.pasos

Baram rabota kako vozac so kategorii B.C.E. i podvizna digalka ili [kran kamjon] DEMAKS 30t. fala unapret

Цена:По договор


Објавен на: 23.08.2014
Аголна брусилка De WALT

СЕ продава професионална аголна брусилка, нова неупотребувана, под гаранција до 23.05.2015 год.
Тип D28490, 2000 W, 6500 o/min.
Гратис камен за сечење 230 mm.

Цена:8.500 MKD


Објавен на: 07.08.2014
АЕРОДРОМ ПЕТРОВЕЦ 800 ДЕН

ПРОФЕСИОНАЛЕН ТАКСИ ВОЗАЧ СО ЛИЦЕНЦИРАНО И КЛИМАТИЗИРАНО ТАКСИ ВОЗИЛО - DACIA LOGAN ВРШИ ПРЕВОЗ НА ПАТНИЦИ ВО И НАДВОР ОД МАКЕДОНИЈА.
До аеродром Петровец за само 800.00.
ЗА СИТЕ ОСТАНАТИ ДЕСТИН...

Цена:800 MKD


Објавен на: 03.05.2015
Апартмани-Соби Охрид

Се издаваат апартмани во близина на нокен клуб Арена,со посебни купатила, заедничка мини чајна кујна, опремени со кабловска ТВ,WI-FI интернет, обезбеден паркинг, мирна локација.
Тел.075/70-75-10 Мира

Цена:1 MKD


Објавен на: 14.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка