ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА

ЦЕНА: По договор

ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА


ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтери повеќе пати, но за среќа не го нашле. Идеално би било во двор каде би можел да трча и да не е врзан, Моментално е во Битола, но јас би се погрижила за превоз каде и да се вдоми. За него како и за неколку други кученца се грижи една девојка од СрбијаГрад:
Bitola
Телефон:
072260578
Објавен на:
15.12.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Milena Slivoska
Град:
Bitola
Телефон:
072260578
Објавен на:
12.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ПРОДАВАM Stan Stanovi СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 49, 50, 76 M2 BANESA Banes

ПРОДАВАМ Stan Stanovi СТАНОВИ во комплексот Набизи ,100 метра од плажа, 49, 50, 76 m2 За по детални информаци контактирајте го Меџит ++389 70232876 Е маил coma722@gmail.com
SH...

Цена:699 EUR


Објавен на: 16.07.2019
OPREMA ZA SITO PECAT

Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористен...

Цена:150 MKD


Објавен на: 12.12.2018
Kerkohet kamarjer per embeltore-burektore

-Pervoj pune minimum 2 vjet-Gjuha angleze dhe turke do te meren perparsi-Mosha nga 22 deri 35-Rroga 18.000 den i paraqitur dhe siguruar-Koha e punes 8 ore ne 3 ndrime -Prej 06h-14h , 08h-16h, 14h-2...

Цена:По договор


Објавен на: 11.12.2018
DUKAN vo TC Beverly Hills

Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini ima nov smenet portal-izlog. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Цена:По договор


Објавен на: 07.12.2018
Prodavam gejmerski laptop

Seprodava laptop Predator Helios 300 hitno

Цена:45.000 MKD


Објавен на: 11.10.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка