ПРОДАВАМ МАЗДА 2 1.3

ЦЕНА: 5000 €

ПРОДАВАМ МАЗДА 2 1.3


- Возилото е во одлична состојба. Досеа немало дефекти, удари или било какви оштетувања;
- Возилото е редовно сервисирано и внимателно одржувано и истото е регистрирано до 07.2016;
- Возилото има серво волан, ABS, мануелна клима, воздушни перничиња, вградено радио-ЦД, електрични предни прозори и ретровизори, клуч со далечинско;
- Во цената влегуваат комплет на нови зимски гуми (Nokian купени во септември 2013) и комплет на нови летни гуми (Firestone купени во јули 2014), комплет на нови оригинални Мазда гумени патосници (купени од салон во 2015).Град:
Скопје
Телефон:
+389 71 212 656
Објавен на:
29.10.2015

ЦЕНА: 5000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Mazda 2
Година на производство:
 2008
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 68500 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 80 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Иван Мишев
Град:
Скопје
Телефон:
+389 71 212 656
Објавен на:
29.10.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM KABRIOLET

PRODAVAM KABRIOLET SO 2 SEDISTA I SOFT TOP, FORD STREETKA, dizajn Pininfarina, proizveden 2003 dekemvri, 1.6 benzin, 60.000 km projdeni, odlicna sostojba, zelen metalik so kozni cigla boja sedista....

Цена:3.900 EUR


Објавен на: 09.12.2015
NOV STAN OD 88m2 VO HROM

Новоизградена зграда (12 стана), вселен 2013. Големина 88 вкупно. Пространа дневна соба, трепезарија, спална соба и галерија со можност за модификација во повеќе соби. Целосна уредна имтоправна док...

Цена:По договор


Објавен на: 22.11.2015
Prodavam stan hitno,poradi zaminuvanje vo USA

Stanot e 49 kvadrati vo zgrada 4 godini stara...so termo fasada ima dve sobi,dve terasi,na jugoistok e na 3 sprat od 4 sprata...stanceto e sredeno dizajnerski od agencija za sreduvanje se prodava s...

Цена:68.000 EUR


Објавен на: 14.10.2015
VW PASSAT 2.0 TDI 170KS -10 zamena

Се продава VW PASSAT 2.0 TDI -2010 година регистриран до 07.2016 година, со зелен картон.
Комплетен сервис и сменето
-ребраст каиш
-водна пумпа

Цена:16.000 EUR


Објавен на: 18.08.2015
Se prodava delovno stanben prostor na glavna ulica do Bugarska Ambasada

Se prodava delovno stanben prostor na glavna ulica Ivo Lola Ribar do Bugarska Ambasada.

So imoten list, neto povrsina 638 m2, bruto povrsina 735 m2.

Цена:По договор


Објавен на: 23.05.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка