Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

ЦЕНА: 9999 €

Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија


Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув ГевгелијаГрад:
Гевгелија
Телефон:
+38972571229
Објавен на:
17.05.2017

ЦЕНА: 9999 €

Карактеристики:

Град:
 Гевгелија
Квадратура:
 33 m2
Број на соби:
 2 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Цемент/мушама

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Драган П
Град:
Гевгелија
Телефон:
+38972571229
Објавен на:
17.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018
Продавам дуќан

Се наоѓа на самиот пазар во Виница, паркинг, реновиран, трофазна струја, вода, канализација, бољерче, wc, тв, интернет, преден двор и дворно место позади куќа

Цена:1 EUR


Објавен на: 20.01.2016
Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување

Цена:400 EUR


Објавен на: 11.05.2015
Златен ретривер- се продава

Две женски и едно машко, 42 дена, прочистени од паразити, од одлично легло со педигре, златно-жолти со долго влакно.Н фотографиите се 35 дена.Контакт:078/604-605

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка