СЕ БАРА ПОМОШНИК СЛАТКАРКА

ЦЕНА: По договор

СЕ БАРА ПОМОШНИК СЛАТКАРКА


Млечен ресторан Ваташа, Скопје има потреба од работник-помошник слаткарка.Град:
Скопје
Телефон:
070 227817
Објавен на:
01.09.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Бошко Митовски
Град:
Скопје
Телефон:
070 227817
Објавен на:
01.09.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava

Се продава велосипед од марката GT Outpost
Големина на рам: Ѕ
Големина на тркала: 26
Опрема: Shimano Acera

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 11.05.2019
Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење .Pаботно искуство со летер прес или флексо технологија ке се смета за предност.

Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 20.03.2019
Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 

Опис на работата: Подготовка на шеќер, Подготовка на чај, Подготовка на садови за работа, Одржување хигиена во просторот при работата, Миење на садови, Дезинфекција, Одржување лична хигиена при раб...

Цена:16.300 MKD


Објавен на: 31.07.2018
СЕ БАРА ВОЗАЧ СО ,,Ц,, и ,, Е,, КАТЕГОРИЈА

ДГТ Идадија Инженеринг Дооел Скопје има потреба од возач, со Ц и Е категорија.

Цена:По договор


Објавен на: 18.05.2018
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА ВОДООТПОРЕН ДОБРОСОЧУВАН РЕТКО КОРИСТЕН (3-4 пати) CASIO ЧАСОВНИК.

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 01.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка