СЕ ПРОДАВА OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

ЦЕНА: 1800 €

СЕ ПРОДАВА OPEL ASTRA 2.0DTL 16v


Se prodava / zamenuva OPEL ASTRA 2.0DTL 16v -
60kw / 82ks - 1998 godina
- Registrirana do oktomvri 2018
- Napraven servis pred 500km
- Elektrika na soncev krov
- Elektrika na stakla
- Atest folii na stakla
- Elektrika na retrovizori
- Motor na lance ECOTEC
- Kluc so centralno i dalecinsko
- Aluminiumski bandasi 15-ki so 2 letni i 2 zimski gumi
- Evro kuka originalna OPEL
Tel. za kontakt: 078/274-367Име:
Град:
Makedonski Brod
Телефон:
078274367
Објавен на:
24.06.2018

ЦЕНА: 1800 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Astra
Година на производство:
 1998
Град:
 Македонски Брод
Поминати километри:
 263000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 82 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Aleksandar
Град:
Makedonski Brod
Телефон:
078274367
Објавен на:
24.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO

Se prodava AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 2005 god. so pominati 230000 km, voziloto e od Germanija i redovno e servisirano so original delovi.
Socuvana e perfektno, enterierot e so sportski sedishta
Rach...

Цена:8.600 EUR


Објавен на: 08.06.2018
Opel Omega

+al.bandazi 17ki
+folii

Цена:1.250 EUR


Објавен на: 28.05.2018
Se prodava FORD kabriolet STREETKA za 3.333 evra

Edinstveniot Ford sto e proizveden od fabrikata Pininfarina i dizajniran od Carrozzeria Ghia od Torino. Limitirani 40.000 parcinja proizvedeni od 2003 do 2005 godina, sto mu ovozmozuva na StreetKa ...

Цена:3.333 EUR


Објавен на: 02.05.2018
Hitno Prodavam Hyunday Pony

Prodavam hyunday pony vo odlicna sostojba 1992 god centralna brava soncev krov ima 4 novi gumi pali vozi registrirana do 20.10.2018

Цена:800 EUR


Објавен на: 01.04.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 EUR


Објавен на: 14.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка