Се издава стан во центар / Apartment for rent:

ЦЕНА: 950 €

Се издава стан во центар / Apartment for rent:


Се издава стан

Општина : Скопје ,Центар
Локација: Водно / Црниче
Површина: 180 m2
Број на соби: 5
Број на спални: 3
Кат: 3/3
Ентериер: Наместен луксузно
Број на купатила: 2
Тераси: 3
Клима: 5
Аларм :Да
Видео Надзор: 24/7
Топла Вода: Соларен Бојлер 200 литри
Парно:Електрично/Дрво
Паркинг:Да
Базен:Да
Станот има економичен, ефективен и ефикасен систем на осветлување, греење, ладење и топла санитарна вода.

Месечен Надомест за изнајмување: 950 евра.
Телефон за контакт:+38970-223-333


For rent apartment:

Region: Skopje Centre
Neighbourhood: Vodno/Crniche
Square meters: 180 m2
Number of Rooms: 5
Number of bedrooms: 3
Floor: 3/3
Interior: Furnished
Number of bathrooms: 2
Terrace: 3
Climate: 5
Alarm: Yes
CCTV: 24/7
Hot Water: Solar Water Heater 200 liters
Heating: Electric / Wood
Elevator: No
Parking: Yes
Pool: Yes
The apartment has an economical, effective and efficient system of lighting, heating, cooling and hot sanitary water.

Rent per month 950 euro.
Contact phone: +38970-223-333
Град:
Скопје
Телефон:
070-70-70-83
Објавен на:
17.05.2017

ЦЕНА: 950 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 180 m2
Број на соби:
 5+ соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 3 кат
Опременост:
 Лукс.

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Agencija za nedviznosti Global
Град:
Скопје
Телефон:
070-70-70-83
Објавен на:
23.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Издаавам луксузно наместен стан

На улица Христо Смирненски, зад Универзална сала, на трети од пет ката, лифт, источна ориентација, три соби, 74м2, два балкона, централно парно, сопствен паркинг простор, ВИ-ФИ, кабелска ТВ, компле...

Цена:450 EUR


Објавен на: 23.11.2016
Изнајмувам двособен комплетно наместен стан во Центар-Театар Комедија

Се изнајмува комплетно наместен реновиран двособен стан во Центар на бул. Св. Климент Охридски, спроти Европски Универзитет и Театар Комедија, со централно греење, клима, кабловска,интернет, машина...

Цена:По договор


Објавен на: 18.03.2017
VW (Volks Wagen) Caddy Maxi

Se prodava VW Caddy Maxi so 5 vrati, dizel, siva metalik boja, so avtomatski menuvac, ima pominato 230000 km, 110 konjski sili

Цена:9.500 EUR


Објавен на: 28.07.2016
Izdavam prazen stan so povrsina od 62m2 vo Centar,Debar Maalo,so dve parking mesta,vo neposredna blizina na Broz Kafe

Izdavam prazen stan za kancelarii so povrsina od 62m2 i dve parking mesta so povrsina od 24m2(nivo -2),vo Debar Maalo,vo neposredna blizina na Broz Kafe.Stanot e na 4ti kat,so dve spalni,klimatizir...

Цена:350 EUR


Објавен на: 21.05.2017
STAN GARSONJERA 33m2 KAJ RUZVELTOVA

Se prodava garsonjera od 33m2 vo zgrada novogradba na prvi kat, pozadi Slatkarnica Kanela na Ruzveltova. So opremena kujna i kupatilo.
Cena: 39000 Evra
Poveke informacii na kontakt telefoni:
...

Цена:39.000 EUR


Објавен на: 20.07.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка