Се продава деловен простор во Центар

ЦЕНА: По договор

Се продава деловен простор во Центар


Се продава деловен простор во Центар на приземје 80м2 + 20м2 магацински простор. Зградата е новоградба од 2013г. Со сопствен паркинг. Во близина на Универзална сала.Телефон:
071/308583
Објавен на:
12.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 100 m2
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Ana Bogoevska
Телефон:
071/308583
Објавен на:
12.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава

Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава. Кафичот е на одлична локација во населба Лисиче, трговскиот на улица Димитар Туриманџоски со летна и зимска тераса. За подетални информации контакт тел...

Цена:По договор


Објавен на: 08.09.2019
Се продава барака во Жданец

Продавам барака во Жданец инфо.на 077/861-959

Цена:100.000 EUR


Објавен на: 25.08.2019
Се продава дуќан двоспратен, Кисела Вода - опремен

Долниот спрат има 30 м2, има дополнителна галерија на спрат - 16м2. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА МЕСАРНИЦА. Подетални информации на број 070-560-928

Цена:22.000 EUR


Објавен на: 01.06.2019
SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA

SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA OD 30 M2 . CENA 220000 EVRA. TEL.075/321-415

Цена:220.000 EUR


Објавен на: 07.11.2018
Се продава деловен простор кај Нова Железничка

Итно се продава деловен простор(канцеларија)/дуќан во општина Аеродром кај нова Железничка со површина од 21м2 вклучувајќи тоалет од 2м2 и помошна просторија од 4м2.
Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 11.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка