Се продава џип Nissan Qashqai

ЦЕНА: По договор

Се продава џип Nissan Qashqai


Џипот има висока опрема и тоа:
-4х4 со lock control
-предни седишта со греачи
-двоен дисплеј со задна камера
-панорамски кров
-BOSE озвучување со вуфер
-фабричко затемнети задни стакла
-алуминиумски бандажи 17"
-контроли на волан

*фабрички пасош


КОНТАКТ БРОЈ 078235922Објавен на:
28.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Марка возило:
 Nissan Qashqai
Година на производство:
 2010
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 133000 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 141 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check 4x4
check Airbag
check Плин
check Ел. стакла
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Објавен на:
28.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)

Цена:По договор


Објавен на: 19.01.2019
Prodavam Scenic

Prodavam Reno Scenic 1.9dci 04 vo odlicna sostojba so ful oprema alu bandazi novi gumi

Цена:2.750 EUR


Објавен на: 30.10.2018
Prodavam REXTON 4x4 2.7d

Prodavam Rexton 4x4 2.7d,163 ks,godina na proizvodstvo kraj 2005,proizveden vo J.Korea so Mercedesov menuvac i motor 2.7d,fabricki zatemneti stakla,klima,koza i dr.oprema,4 novi gumi,registriran do...

Цена:4.900 EUR


Објавен на: 16.10.2018
Se prodava GOLF7 1.2 TSI 2014 GOD

SE PRODAVA golf 7 1.2 TSI so full oprema, 2014 god. so pominati 28000 km
Cena 11000 evra
Kontakt 070340946

Цена:11.000 EUR


Објавен на: 29.08.2018
Мазда 3 Сседан

Возилото е регистрирано до 06.2019. Има зелен Картон. Комплет алуминимски/челични фелни со нови гуми Michelin Primacy3-Летни и Nokian WDR4-Зимски. Плинот е атестиран со локација за полнење под капа...

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 20.06.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка