Сметководител и Овластен Сметководител

ЦЕНА: 1 €

Сметководител и Овластен Сметководител


Друштво за Вршење на Сметководствени Работи (според новиот Закон за вршење на сметководствени работи) има потреба од

СМЕТКОВОДИТЕЛИ и ОВЛАСТЕНИ СМЕТКОВОДИТЕЛИ, кои имаат добиено или се во фаза на добивање на привремени или трајни УВЕРЕНИЈА.

Испратете Ваши:

1. Професионална Биографија (CV)
2. Мотивационо писмо

на е-пошта:

ovlasten.smetkovoditel@gmail.com

Само оние кои ќе бидат одбрани ќе бидат повикани на разговор.Име:
Град:
Скопје
Објавен на:
24.11.2012

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ѓорги
Град:
Скопје
Објавен на:
24.11.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Барам Сметководители

Барам Сметководители со основни познавања на Англискиот јазик,со возачка дозвола и познавање на компјутери со или без работно искуство. Заинтересираните кандидати нека испратат CV на емаил адресатa...

Цена:По договор


Објавен на: 06.02.2013
baram slobodna sekretarka i uste,...

ITNO ! ITNO ! Sopstvenik na firma od Skopje so (10 vraboteni),bara ubava i slobodna seksetarka za rabota 20-38 god...(so poznavanje na kompjuteri,komunikativna),kako i za zaedno zivejene i privatn...

Цена:300 MKD


Објавен на: 18.12.2012
Се отстапува разработен бизнис

Се отстапува разработен бизнис, трговија со текстил, хулахопки, чорапи, долна облека.. Дуќанот е под кирија, бутикот е разработен, на многу фреквентна локација. Се продава инвентарот (шкафчиња, кли...

Цена:По договор


Објавен на: 14.12.2012
Се вработуваат дизајнери и програмери

Странска фирма ќе се проширува во нашата земја и нуди вработувања за графички дизајнери и веб програмери. Сите заинтересирани можат да испратат е-маил на graphic.mk1@gmail.com во кој ќе биди содржа...

Цена:500 EUR


Објавен на: 01.12.2012
Потребни се маркетинг агенти

НИД Нови страници има потреба од маркетинг агенти и тоа:
- Скопје и источна Македонија
- Скопје и западна Македонија

Цена:По договор


Објавен на: 09.11.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.