2X PIONEER CDJ-350 Turntable + DJM-350 Mixer

ЦЕНА: 550 €

2X PIONEER CDJ-350 Turntable + DJM-350 MixerFor more info please contact us via email or skype..

Skype: Isaiah.Anthony01

Email: isaiahanthony90@gmail.comYamaha Tyros 5 Keyboard
Yamaha Tyros 4 Keyboard
Yamaha Tyros 3 61 Key Keyboard
Yamaha Tyros 2 61-key Keyboard
Yamaha Motif XS8 88-Key Keyboard
Yamaha Motif XS7 76-key Keyboard
Yamaha PSR-S900 Arranger Workstation Keyboard
Yamaha CP300 88-Key Digital Piano
Yamaha PSR-S700 61-Key Portable
Yamaha PSR-S900 - 61-key keyboard
Yamaha PSR-S910 - 61-key keyboard
Yamaha PSR-S950 - 61-key keyboard
Yamaha 88-key synthesizer S90ES
Yamaha CP300 88-Key Digital Piano
Yamaha MO6 61-Key Synthesizer
Yamaha S08 88-key synthesizer
Yamaha LS9-32 Digital Mixing Console
Yamaha LS9-16 Digital Mixing Console

Korg keyboards

Korg Pa3X Professional Arranger Workstation
Korg Pa2X Pro 76 Key Arranger Keyboard
KORG PA800 PRO ARRANGE
Korg M388 88 Key Workstation Keyboard
Korg TR-88 88-Key Workstation
Korg OASYS 88 88-Key Workstation
Korg Pa500 arranger keyboard 61 keys
Korg PA50 Arranger Workstation


Roland keyboards

Roland Fantom-G6 61-key Sampling Synth Workstation
Roland G-70 76-key Arranger Keyboard
Roland V-Synth GT 61-key synthesizer oscillator variable
Roland V-Synth XT Rack / Tabletop Synthesizer
Roland FP-7 88-key Digital Stage Piano
Roland FP-4 digital piano with 88 keys
Roland Fantom-G8 88-key Sampling Synth Workstation
Roland Fantom-G7 76-key Sampling Synth Workstation
Roland Fantom-XR 128-Voice Expandable Synthesizer
Roland FP-7C 88-key digital piano with stand
Roland VK-8 61-Key Modeling
Roland RD-700SX 88-Key Expandable Digital Piano

YAMAHA SAXOPHONE
-------------------------

Yamaha Tenor Saxophone YTS475
YAS82Z Yamaha Custom Alto Saxophone
Yamaha Alto Saxophone YAS475
Yamaha YTS-875EX Custom Tenor Saxophone
Yamaha YSS-875EX Soprano Saxophone
Yamaha YBS-52 Intermediate Baritone Saxophone
Yamaha YAS-875EX Alto Saxophone
Yamaha YSS-875EX Soprano Saxophone
Yamaha Soprano Saxophone YSS675
Yamaha YTS-875EX Custom Tenor Saxophone
Yamaha Custom Alto Saxophone YAS875EXB
Yamaha Intermediate Soprano Saxophone YSS475II
YAS62II Yamaha Professional Alto Saxophone
Yamaha YTS-62 Mark II Professional Tenor Sax
Yamaha Professional Saxophone YTS62IIS
Yamaha Custom Z Alto Saxophone YAS82ZS

MIXERS

2X PIONEER CDJ-350 Turntable + DJM-350 Mixer
2X CDJ 1000MK3 + 1 DJM 800 DJ PACKAGE
2X PIONEER CDJ 850 + 1 DJM 800 CD DJ PACKAGE
2X PIONEER CDJ 900 + 1 DJM 700 CD DJ PACKAGE
2X PIONEER CDJ 900 + DJM 800 CD DJ PACKAGE
2X PIONEER CDJ-900 +1 DJM-2000 MIXER PACKAGE
2X PIONEER CDJ200 + DJM350 CD Player and Mixer PACKAGE
PIONEER CDJ-1000 MK3 PLAYER
PIONEER CDJ-800 MK3 PLAYER
PIONEER CDJ-1000 MK2 PLAYER
PLAYER PIONEER CDJ-800 MP3 MK2
PIONEER DJM 1000
PIONEER DJM 800
PIONEER DJM 600
Pioneer DVJ-X1 DVD
Pioneer - SVM-1000
For more info please contact us via email or skype..

Skype: Isaiah.Anthony01

Email: isaiahanthony90@gmail.comГрад:
central
Телефон:
16463503877
Објавен на:
28.04.2016

ЦЕНА: 550 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Isaiah Anthony
Град:
central
Телефон:
16463503877
Објавен на:
28.04.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Program za prodavnica kafici marketi za fiskalna kasa

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за вашата продавница, маркет, кафич, магацин.
РАБОТИ НА СИТЕ ФИСКАЛНИ АПАРАТИ!!!

Нудиме Најефтин професионален програм за продав...

Цена:По договор


Објавен на: 05.04.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I VRATI POSLE NIVNATA PROMENA

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор


Објавен на: 05.04.2018
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 26.10.2017
Najevtina oprema vo odlicna sostojba

- SAMSUNG MM-B5 vo odlicna sostojba. Komponenti radio, CD, kasetofon, 2x50W. Cena 2000 den.
- Zvucnici B&W 2x100W vo top sostojba - 5000 den.
- Vufer so zvucnici za PC/laptop (nekoristeno) - ...

Цена:1 MKD


Објавен на: 04.07.2017
Продавам XBOX 360 Limited Edition (Resident Evil 5)

XBOX'от е хакнат, што значи може да се симнуваат игри (Ако незнаете како се прави тоа јас ќе ве научам од кога ке го подигнете)
-XBOX'от е во перфектна состојба, прекрасно сочуван
-Има ...

Цена:300 EUR


Објавен на: 17.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка