AUDI A6 3.0 TDI QUATRO

ЦЕНА: 8600 €

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO


Se prodava AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 2005 god. so pominati 230000 km, voziloto e od Germanija i redovno e servisirano so original delovi.
Socuvana e perfektno, enterierot e so sportski sedishta
Rachen menuvach so 6 brzini + rikverc
Cenata e 6600 evra bez carina, + 2000 evra za carina i registracija. Kontakt na goreostaveniot broj ili e-mail adresataГрад:
Skopje
Телефон:
071942854
Објавен на:
08.06.2018

ЦЕНА: 8600 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Audi A6
Година на производство:
 2005
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 230000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 260 кс

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check 4x4
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
Filip Ilievski
Град:
Skopje
Телефон:
071942854
Објавен на:
08.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

MOLERAJ

фАСАДИ, ГЛЕТУВАЊЕ, КРЕЧЕЊЕ

Цена:400 MKD


Објавен на: 11.06.2018
Dukjan od 37m2 vo centar na Kumanovo

Se prodava nov dukan od 37 m2 vo centarot na Kumanovo na ulica Dimitar Vlahov 52 ( Star Palas ) Pogoden e za ordinacija , kancelarija , studio i sl. Dukanot e so imoten list , ima i toalet . Inform...

Цена:30.000 EUR


Објавен на: 23.03.2018
Ekskluzivna kuka

Se prodava kuka okulu 400m so prekrasno ureden dvor bazen idr.sodrzini.kukata se navoga na naj ubavoto mestto vo Sopiste na glavniot pat vo ubava zona so ubavi kuki ima prekrasen nesmetan pogled ko...

Цена:1 EUR


Објавен на: 13.04.2018
Kontejner

15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.

Цена:80.000 MKD


Објавен на: 11.07.2016
KAMIONSKI GUMI NOVI EXTRA CENI

KAMIONSKI GUMI OD SITE MARKI ...MOTORNI MASLA FILTRI KAISHI GURTI PLOCKI LAMELI IDR KOMPJUTERSKO ISPITUVANJE NA KAMIONI I SERVIS TEL 071233483 I 02613376

Цена:По договор


Објавен на: 12.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка