AVTOMATSKI GARAZNI I INDUSTRISKI VRATI

ЦЕНА: По договор

AVTOMATSKI GARAZNI I INDUSTRISKI VRATI


IZRABOTUVAME AVTOMATSKI GARAZNI VRATI SO DOSTA PRISTAPNI CENI I VISKOK KVALITET.Град:
skopje
Телефон:
075626792
Објавен на:
30.11.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
valbona simon
Град:
skopje
Телефон:
075626792
Објавен на:
30.11.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

MONTAZNA GARAZA 24m2

montazna garaza od 24m2 vo odlicna sostojba.vredi da se vidi na lice mesto,za poveke informacii na 070 242020

Цена:700 EUR


Објавен на: 09.05.2014
Garazni vrati DRVO boja

Ако сакате да имате високо квалитетна гаражна врата во дрво боја изработена во модерна фабрика по европски стандарт "CE", Доорс Импекс ке Ви помогне!
Можете да бирате од 20 дезени во дрв...

Цена:1.200 EUR


Објавен на: 19.01.2014
Eftini garazni vrati i kovani ogradi

Eftini i visokokvalitetni aluminiumski garazni vrati so daljinsko za vasiot dom.
- Go sprecuva soncevoto zracenje
- Zvukot go namaluva do 10 decibeli
- Bojite se otporni od nadvoresni vlijania

Цена:760 EUR


Објавен на: 10.05.2013
GARAZNI VRATI

GARZNI VRATI METAL-LIM
dimenzii boja nacin na otvaranje po izbor

Цена:300 EUR


Објавен на: 22.06.2015
GARAZNI I INDUSTRISKI VRATI

IZRABOTUVAME AVTOMATSKI GARAZNI VRATI SO DOSTA PRISTAPNI CENI I VISKOK KVALITET.

Цена:По договор


Објавен на: 30.11.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка