BAGAZNIK ZA KOLA

ЦЕНА: 600 мкд

BAGAZNIK ZA KOLA


Se prodava bagaznik za kola kako nov , ne e koristenИме:
Град:
Bitola
Телефон:
075500622
Објавен на:
09.12.2013

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Goran
Град:
Bitola
Телефон:
075500622
Објавен на:
09.12.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Krovni Drzaci so bagaznik za SKODA FABIA 1

Prodavam krovni drzaci za 'SKODA FABIA 1'

-neupotrebeni novi cena za drzacite 50 eur
-se prodava i kroven bagaznik 320 l

Цена:50 EUR


Објавен на: 11.12.2013
instalacija na windows xp,vista,7ca,8ca ,programi igri i dr

FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca 8CA I LINUX)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ZA ONIE KOI NEMAAT DVD DRIVE,SPECIJALNA EDICIJA NA WIND...

Цена:По договор


Објавен на: 11.12.2013
Sobi vo Krusevo

Издавам соби за туристи, во Крушево, за пречек на новогодишните празници, на атрактивна локација, хотелска зона, во близина на хотел Монтана.

Цена:По договор


Објавен на: 10.12.2013
Ventilator za pecka CER

Se prodava ventilator ispraven komplet kako na slikite skoro nov

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 09.12.2013
LED i PLazma TV SERVIS

Popravka na LED i Plamza Televizori
Ekonomicno i kvalitetno
070 765 767

Цена:10 MKD


Објавен на: 06.12.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.