Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

ЦЕНА: 25000 мкд

Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи


Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Letni gumi Bridgestone Turanza 205/55/16 data na proizvodstvo Januar 2018.

Cena fiksna.



Град:
Gazi Baba
Телефон:
0038975649566
Објавен на:
02.02.2019

ЦЕНА: 25000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Kiril Cuparigov
Град:
Gazi Baba
Телефон:
0038975649566
Објавен на:
02.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

LENOVO VIBE C

Se prodava mobilen telefon LENOVO VIBE C,star pola godina,koristen 6 meseci. Bez nikakvi ostetuvanja, so normalno funkcioniranje. Go dobivate so polnac. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata...

Цена:20 EUR


Објавен на: 03.02.2019
Се продава џип Nissan Qashqai

Џипот има висока опрема и тоа:
-4х4 со lock control
-предни седишта со греачи
-двоен дисплеј со задна камера

Цена:По договор


Објавен на: 28.11.2018
Prodavam Scenic

Prodavam Reno Scenic 1.9dci 04 vo odlicna sostojba so ful oprema alu bandazi novi gumi

Цена:2.750 EUR


Објавен на: 30.10.2018
Продавам оригинални 16" алуминиумски бандаши за Volvo

Оригинални се и нема никакво оштетување. Со пет штрафа, димензија 16 инчни.

Цена:200 EUR


Објавен на: 28.03.2017
OZ aluminimski bandazi

Se prodavaat aluminiumski bandazi OZ ADRENALINA 5 x 112 (Skoda,VW,Audi,Seat) 7,5 ' x 16 ' , ET 48

Цена:300 EUR


Објавен на: 22.02.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка