Casio Edifice EQS-A500RB Limited,Edition Red Bull Racing-нов

ЦЕНА: 15000 мкд

Casio Edifice EQS-A500RB Limited,Edition Red Bull Racing-нов


Се продава нов часовниk Casio Edifice EQS-A500 RB Limited Edition Red Bull Racing, со 1,5 год. гаранција, со оригинална кутија. Карактеристики - Водоотпорност: 10 bar, Стакло:Минерално, Големина:45 mm, Механизам: Кварцен, Функција:Три стрелки, Датум, Календар, Аларм, Стоперка, Светско време, Тајмер, Smart Access Technology, Соларно напојување, Материјал:Челик, Ремен: ЧеликИме:
Град:
Skopje
Телефон:
-
Објавен на:
16.08.2014

ЦЕНА: 15000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sanko A
Град:
Skopje
Телефон:
-
Објавен на:
16.08.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Naocari L-Vuitton

Prodavam naocari marka louis vuitton....

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 22.07.2014
G-SHOCK CASIO ORIGINALI

novi CASIO G-SHOCK casovnici
original so garancija

Цена:95 EUR


Објавен на: 01.12.2014
CASIO ZENSKI CASOVNICI

ORIGINAL CASIO ZENSKI CASOVNICI
SO EDNA GOD. GARANCIJA

Цена:30 EUR


Објавен на: 01.12.2014
CASIO EDIFICE CASOVNICI

NOVI CASIO EDIFICE CASOVNICI
ORIGINAL SO EDNA GODINA GARANCIJA

Цена:95 EUR


Објавен на: 01.12.2014
Casio Novi I ORIGINAL Casovnici

CASIO novi casovnici
so garancija Original
po ekstra cena!!!

Цена:2.200 MKD


Објавен на: 01.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка