Dukjan od 37m2 vo centar na Kumanovo

ЦЕНА: 30000 €

Dukjan od 37m2 vo centar na Kumanovo


Se prodava nov dukan od 37 m2 vo centarot na Kumanovo na ulica Dimitar Vlahov 52 ( Star Palas ) Pogoden e za ordinacija , kancelarija , studio i sl. Dukanot e so imoten list , ima i toalet . Informacii na tel. 076 959 385 , 076 980 599. Cena povolna !Име:
Град:
Kumanovo
Телефон:
076959385
Објавен на:
23.03.2018

ЦЕНА: 30000 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово
Квадратура:
 37 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Predrag
Град:
Kumanovo
Телефон:
076959385
Објавен на:
21.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Плац

Се продава плац во Радишани(Бутел) на индустриска зона, веднаш до обиколницата.

Цена:По договор


Објавен на: 09.04.2018
sendvicara

se bara devojka za rabota vo sendvicara,za podetalni informacii na 070 253 277

Цена:По договор


Објавен на: 17.01.2018
GUMI MICHELIN

Prodavam polovni gumi michelin.
Dve letni michelin 195/65/R15
Dve zimski michelin 225/60/R16

Цена:40 EUR


Објавен на: 05.05.2015
GUMI Pirelli

Gumi PIRELLI P ZERO 255/35 ZR20 Po povolna cena

KONTAKT 075 395 599

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 21.04.2015
PRODAVAM POLOVNI GUMI RASPAR

2 KOM 205-55-16 LETNI, I MNOGU DRUGI RASPAR - SAMO PO EDNA : 145-80-13, 165-65-14, 185-55-14, 185-65-15, 205-55-16, 215-55-16, 255-40-19. DOBRI GUMI.

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка