EKSKLUZIVNO I NAJNOVO VONSEZONSKA CENA NA SOBI I APARTMANI VO OHRID

ЦЕНА: 350 мкд

EKSKLUZIVNO I NAJNOVO VONSEZONSKA CENA NA SOBI I APARTMANI VO OHRID


Sobi opremeni so kabelska,internet,sopstveno kupatilo,TV i novi kreveti bracni i edinecni samo po 300 den od osoba od vecer,i Apartman-studio opremeni so sopstvena tus kabina,kujna,balkon.internet,kabloska,frizider,TV seto toa na 2-ri sprat na samo 5 min do centarot na gradot..
CENA: Dokolku se dve lica vo ist apartman/soba po 400 denari od vecer;
Dokolku vo ist apartman/soba se 3 i poveke lica cenata e 350 denari po covek od vecer.
Za rezervacija javete se na : 077-513-411
Vazi do 15 Juli.Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
077 513 411
Објавен на:
06.07.2015

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Jovan
Град:
Ohrid
Телефон:
077 513 411
Објавен на:
19.08.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

NOVO -SOBI I APARTMANI OD 250 DEN

Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani so kujna ,wc, tv, wi-fi,park, parking....Cena po dogovor.Se naogame vo blizina na centar. PO NAJNISKI CENI.....

Цена:250 MKD


Објавен на: 13.06.2016
Povolno i ubavo

Aparmanite Mare se naogaat vo centar na gradot,blizu do Ohridska banka i pazarotraspolagame so 2-dvokrevetni i 2-trokrevetni - Site raspolagaat so sopstveno kupatilo, i sopstvena kujna i kujnska op...

Цена:500 MKD


Објавен на: 22.12.2017
STUDIA VO OHRID

Izdavam novi i kompletno opremeni apartmani!!!
Dvokreveten(800 den) i trokreveten(1200 den) so posebni vlezovi,kupatila,mini kujna,tv so kabelska,wi-fi i obezbeden parking prostor.Povelete pominet...

Цена:400 MKD


Објавен на: 20.08.2015
Se izdavaat sobi i apartmani vo centarot na Ohrid

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrevetni, so posebno kupatilo, terasa, kabelska i internet, parking mesto, kujna.
Cena:Od 400, 350,
Za podetalni informacii javete...

Цена:350 MKD


Објавен на: 17.08.2014
sobi 300 denari po lice studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani 300 денари по лице смештај апартмани студио, куќа Охрид

соби со купатило студио за 300 денари (5 €вра) по лице во Охрид над Билјанини извори, сместување смештај
https://www.youtube.com/watch?v=Fk16QBhpaN4
https://vimeo.com/171982606
Добродојдов...

Цена:5 EUR


Објавен на: 07.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка