**ETNO KUKjA** - KRUSEVO (Apartmani i Sobi) vo centar

ЦЕНА: По договор

**ETNO KUKjA** - KRUSEVO (Apartmani i Sobi) vo centar


Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo Krusevo - najposakuvana destinacija na Balkanot.
(parking prostor, parno greenje, internet, kabelska TV, DVD...)

Skype: n.cavkarГрад:
Krusevo
Телефон:
070 673 427
Објавен на:
21.10.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Крушево

Контакт

Име:
Nikola Cavkaroski
Град:
Krusevo
Телефон:
070 673 427
Објавен на:
24.10.2010
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Се издаваат соби во Крушево.
Цел спрат со посебен влез, капатило и WC, кујна, ТV, INTERNET Wi-Fi.

Цена:350 MKD


Објавен на: 26.07.2014
Studija vo centarot na Kruševo - novo!!!

Se izdavaat studija vo strogiot centar na gradot (sopstvena kujna, kupatilo, TV, internet, teresa, centralno parno greenje.
Informacii na tel. 070 608 700

Цена:400 MKD


Објавен на: 26.06.2014
Apartmani i sobi vo Krusevo

SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA
IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI.
1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(K...

Цена:350 MKD


Објавен на: 21.10.2014
Studia Bubamara - Krusevo (strog centar)

Izdavam novi studia vo strog centar na Krusevo (50m od gradski plostad). Sekoe studio raspolaga so sopstvena kujna, kupatilo, internet, kabelska, fen, parno greenje, parking mesto. Studiata se so p...

Цена:По договор


Објавен на: 11.01.2014
Elitni apartmani - Casa ,,LA KOLA,, - vo centarot na Krusevo

Elitni apartmani vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni sobi i dvokrevetni i trokrevetni studia.
(parno greenje, internet, kabelska TV, ...)

Цена:По договор


Објавен на: 21.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.