For Sale Used Lexus Lx570 2011

ЦЕНА: 12000 мкд

For Sale Used Lexus Lx570 2011


Thanks for viewing my ad placed, My ad is basically placed regarding my car for sale, the car is a 2011 LEXUS LX570. I am a single owner of the car and the car was bought new and have used only very not more than 3 months.It is still in perfect condition and below are the features of the car .. I am willing to sell for $12,000 USD because it is still new and no history of accidents. Mileage: 24,789 Body Style: SUV Exterior Color: White Interior Color: Beige Fuel: Gasoline Engine: 5.7L V8 32V GDI DOHC Transmission: 6-Speed Automatic Drivetrain: 4WD Wheelbase: 112 Doors: 4 Kindly contact me by email if you have any interest in buying my car.

Email:: scottcaler228@gmail.com

(+254) 701-566-838Име:
Град:
Blackville
Телефон:
5858585940
Објавен на:
16.02.2015

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Марка возило:
 Lexus LX 570
Град:
 Демир Хисар
Година на производство:
 0
Поминати километри:
 / km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс
Аудио систем:
 ДВД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check TAXI
check Борд компјутер
check Airbag
check Плин
check Ел. стакла
check Кожни седишта
check Металик боја
check За делови
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Лизинг
check Удрена/оштетена
check Чиста документација

Контакт

Име:
scott caler
Град:
Blackville
Телефон:
5858585940
Објавен на:
16.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMION RENAULT MAGNUM AVTOMATIK

!!ITNO!! RENAULT MAGNUM AVTOMATIK CENA PO DOGOVOR
MOZE I ZAMENA ZA KOLA SO DOPLATA
Kamionot e vo odlicna sostojba se naoga vo Blagoevgard slobodno moze da se vidi ili proba

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 05.03.2018
Бомбина за матиз

Продавам бомбина за матиз 2006 и гратис нови кабли за свеќици.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 23.12.2017
Се продава

Fiat Croma, 1.9 , 120 КС , дизел , произведена 2006 година со поминати 156000 км.
Регистрирана со зелен картон и годишна винетка за Бугарија.Летни гуми нови со алуминиумски бандажи , зимски гуми н...

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 15.11.2017
Prodavam Opel Vectra DTI16V

Voziloto e vo odlicna sostojba.Nemalo udari ili bilo kakvi ostetuvanja. Vo cenata vleguvat komplet zimski i letni gumi.

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 08.04.2016
Se prodava kukja vo Gostivar

Se prodava kukja od 670m2 vo Gostivar, na Ul. Boge Veljanoski br.10, vo blizina na zeleznickata stanica.

Цена:По договор


Објавен на: 11.09.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка