Germanski - privatni casovi

ЦЕНА: 400 мкд

Germanski - privatni casovi


Privatni casovi germanski za pocetnici, ucenici, deca i vozrasni. Priprema za ispiti i testovi. Casovite se odrzuvaat vo mojot dom, termini po dogovor.Град:
Skopje
Телефон:
078/353043
Објавен на:
05.11.2013

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Sonja Krstevska
Град:
Skopje
Телефон:
078/353043
Објавен на:
05.11.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

GMC ACADIA SLT AWD 3600цц

GMC ACADIA SLT AWD 3600цц 285кс 2008година донесено од Канада и регистрирано на македонски таблици до август 2013 година. Потрошувачка 12л/100км Опрема: 1. Сончев покрив 2. БОСЕ ДВД/МР3 3. Електрик...

Цена:26.900 EUR


Објавен на: 13.03.2015
Gradezen inzener so B-ovlastuvanje za izvedba

Gradezen inzener so 7g rabotno iskustvo, ovllastuvanje B - za izvedba, programi AUTOCAD ARCHICAD12 ARTLANTIS, bara soodveten angazman vo privatna gradezna firma.

Цена:По договор


Објавен на: 02.02.2014
Garazni vrati DRVO boja

Ако сакате да имате високо квалитетна гаражна врата во дрво боја изработена во модерна фабрика по европски стандарт "CE", Доорс Импекс ке Ви помогне!
Можете да бирате од 20 дезени во дрв...

Цена:1.200 EUR


Објавен на: 19.01.2014
Privatni casovi po germanski jazik

Privatni casovi po germanski jazik-Centar

Цена:350 MKD


Објавен на: 05.11.2012
Germanski jazik

Casovi po germanski jazik za site vozrasti

Цена:300 MKD


Објавен на: 17.09.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка