ITNO SE PRODAVA

ЦЕНА: По договор

ITNO SE PRODAVA


KUKATA SE NAOGA NA SAMATA GLAVNA ULICA NA PATOT SPREMA STAJKOVCI DO SKOLOTO 25 MAJ SO DVE KUKI DVA DUKANA GOLEM DVOR I SOPSTVENA GARAZAИме:
Град:
SKOPJE
Телефон:
077705810
Објавен на:
04.10.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 904 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
TETE MEMISHI
Град:
SKOPJE
Телефон:
077705810
Објавен на:
04.10.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava kuka vo Taftalidze 2, 300m2

Sifra: C0198
Se izdava kuka vo Taftalidze 2, 300m2, na prizemje + kat, dvor 100m2. Kukata odogvara za ziveenje ili kancelarii, se izdava prazna so opremena kujna (moze i da se namesti po dogovor)....

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 10.11.2014
Izdavame luksuzni kukji

namesteni kompletno so dvor.

Цена:1.700 EUR


Објавен на: 07.11.2014
СОЊЕ (SONJE) - ЛУКСУЗНА КУЌА 214м2 + 2479м2 ДВОР

ПРОДАВАМЕ ЛУКСУЗНА КУЌА ЛОЦИРАНА ВО СОЊЕ НА ГРАНИЦА ПОМЕЃУ ГОРНО И ДОЛНО СОЊЕ, СО ПОВРШИНА ОД 214м2, ВКУПНА ПОВРШИНА НА ПЛАЦОТ 2479м2, ЛОЦИРАНА НА 11.5КМ ОД ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ, ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИН...

Цена:По договор


Објавен на: 19.12.2014
SE PRODAVA KUKJA VO DOLNO NEREZI,96M2,PLAC M2 350M2,EFTINO

ITNO SE PRODAVA ODLICNA KUKJA,VEDNAS VSELIVA,VO DOLNO NEREZI,KOZLE,500 METRI OD POSLEDNA 57-CA,PREUBAVA OKOLINA,MIRNO MESTO.KUKJATA IMA STAMBENA POVRSINA OD 96M2,3 SOBI-OD KOI DVE GOLEMI SPALNI I D...

Цена:56.000 EUR


Објавен на: 30.10.2014
Продавам или менувам Кука 140 м2 со двор 300 м2

Продавам или менувам Кука 140 м2 со двор 300 м2
куќата е на убава локација се гледа цело Скопје на дланка само да се ужива тој што ке ја купи.
За детали ако има интересанти на лице место ке се до...

Цена:По договор


Објавен на: 10.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.