IZRABOTKA NA GEODETSKI ELABORATI

ЦЕНА: 1 €

IZRABOTKA NA GEODETSKI ELABORATI


Izrabotka na geodetski elaborati za legalizcija na divogradbi vo najkus rok so zakonski zagarantirani ceni.
Tel.075/832585Објавен на:
11.02.2013

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
11.02.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

moleraj gips karton fasadiCeni za 1 m2
Fasada 5smm stiropol demit lepak mreza I abrib 800 denari. Moleraj vo belo polikolor bekament 50 denari .Gips karton na potkostrukcija plafoni 500 denari. Pregradni zidovi do 10 s...

Цена:По договор


Објавен на: 22.04.2015
Izrabotka na site vidovi na geodetski elaborati

Геоприм Инженеринг е специјализирана компанија за извршување на теренски геодетски мерења,
како и за изработка на сите видови на Геодетски елаборати:

- Елаборати за запишување во катастар и доб...

Цена:1 EUR


Објавен на: 24.01.2015
Novi stanovi vo Kisela Voda (Ekonomsko Uciliste)

Agencija Impuls prodava stanovi vo Kisela Voda sproti Ekonomskoto Uciliste, vo relativno nova zgrada:
1. Dvosoben stan, so povrsina od 36m2, na 1 kat so lift.
Cena: 37 000 evra
2. Trosoben stan ...

Цена:37.000 EUR


Објавен на: 18.12.2014
SE PRODAVA ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE,62M2,RENOVIRAN,POVOLNO!!!

SE PRODAVA ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE2,POSLEDNA 24-KA,66M2(52M2+10M2 TERASA)+LOGIJA+PODRUM,2 SOBEN, RENOVIRAN(KOMPLETNO SMENETI PLOCKI VO KUPATILO,HODNIK I KUJNA,VGRADENA NOVA KUJNA,NOVI VNATRESNI ...

Цена:42.000 EUR


Објавен на: 29.10.2014
ITNO KUPUVAM KOLA NA RATI SO KUPOPRODAZEN DOGOVOR

ITNO KUPUVAM KOLA NA RATI SO KUPOPRODAZEN DOGOVOR ..
NE PREKU BANKA
DA NE E POSTARO OD 2000 GODISTE DO 2500 EVRA
BILO KOJA MARKA

Цена:2.000 EUR


Објавен на: 10.03.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.