Iphone 6s

ЦЕНА: 270 €

Iphone 6s


prodavam iphone 6s 16 gb neverlock staklo kako nov full pakovanjeИме:
Град:
karpos
Телефон:
071785785
Објавен на:
01.06.2018

ЦЕНА: 270 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
andrej
Град:
karpos
Телефон:
071785785
Објавен на:
01.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

продавам нова веб камера logitech c270 HD

продавам нова HD веб камера logitech c270,

Цена:1.100 MKD


Објавен на: 29.05.2018
PREVOZ EVFTIN BEZBEDEN CEL BALKAN I EVROPA !!!

Prevoz na 4 lica max. Eftino, povolno i bezbedno cel balkan i evropa!!!

Цена:60 MKD


Објавен на: 28.05.2018
Се продава Renault Scenic

Се продава рено сеник 1.5 dci 2008 год.
Регистрирана до 13.04.2019
Мала потрошувачка 5л градска
Колата е редовно сервисирана

Цена:По договор


Објавен на: 28.05.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Lexus IS 250

Се продава Lexus IS 250, V6, 2.500 ccm, 204-ks, купен од Тојота Скопје, редовно одржуван кај нив со целосна историја. Колата е во извонредна состојба, гаражирана, сочувана, поминати 84.000 км.
Ав...

Цена:11.800 EUR


Објавен на: 16.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка