Itno eftini PVC masini komplet linija

ЦЕНА: 4000 €

Itno eftini PVC masini komplet linija


Se prodava odrzani polovni masini za PVC i Aluminimska stolarija.
1. Pila 420 mm so secenje odozdola, Titiz
2. Avtomatska T-precka so agolnik, Titiz
3. Masina za secenje lajsna so 4 noza, Titiz
4. Freza kopirka, so tri motora, Oztum
5. Lepilica, Penmak

Komplet site 5 masini se prodavaat za samo 4.000 Evra.

Fiksna cena, bez zameni.

Za informacii mozete da se javete na 077 897 468


PVC Masina
PVC Mashina
PVC MashiniГрад:
Skopje
Телефон:
077897468
Објавен на:
10.05.2013

ЦЕНА: 4000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Tehplast Group
Град:
Skopje
Телефон:
077897468
Објавен на:
10.05.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.