Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol.

ЦЕНА: 250 €

Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol.


Izdavam namesten trosoben stan vo nas.Aerodrom vo blizina na Kapitol so povrsina od 85m2.Stanot e klimatiziran so dve spalni.Име:
Телефон:
070690552
Објавен на:
13.07.2019

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 85 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 3 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Клима
check Чиста документација

Контакт

Име:
TATJANA
Телефон:
070690552
Објавен на:
17.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava ubav stan Nova Zeleznicka- Get kafe

Se izdava namesten stan kaj Nova Zeleznicka- zgrada na Get kafe, dvosoben, lift, balkon, 4 lezai, kujna, klima, masina za perenje, nova gradba, idealen za vraboteni i studenti. Cena- 200 EUR mesecn...

Цена:200 EUR


Објавен на: 16.07.2019
СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН,ТОП ЛОКАЦИА КАРПОШ-ДРАМСКИ,НЕИЗДАВАН!

Се изнајмува двособен стан во Карпош, во близина на Драмски и Комплекс Мида,комплетно реновиран, неиздаван досега.

Цена:210 EUR


Објавен на: 19.11.2018
Издавам нов опремен стан од 45м2 во центар

Се издава нов опремен стан од 45м2 во центарот на Скопје,близу универзална сала. Станот е на втори спрат и е со греење на струја. Скроз е опремен со нов мебел и техника

Цена:239 EUR


Објавен на: 15.03.2018
Nov i kompletno opremen Apartman FletIron

Kompletno nov i namestem apartman vo zgrada FletIron.
Krevet i dusek antialergiski Bernarda.
Klima, dva TV, masina za perenje, masina za sadovi, kompletno opremena kujna.
tel.za kontakt 070/270-...

Цена:280 EUR


Објавен на: 17.08.2019
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ДЕБАР МАЛО

Издавам стан во Дебар Маало 62 м2 за студенти и вработени блиску до Градежен Технолошки и Електро-машински факултет .Цена 200 еур
Телефон за контакт 070947664

Цена:200 EUR


Објавен на: 21.09.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка