Izdavanje sobi vo Star Dojran

ЦЕНА: 300 мкд

Izdavanje sobi vo Star Dojran


Se izdavaat sobi vo STar Dojran na 10 minuti od plaza so site uslovi za prestojformacii i rezervacii 077 631 732Име:
Град:
skopje
Телефон:
075141201(45den/min+ddv)
Објавен на:
28.06.2012

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Квадратура:
 100 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Kire belcev
Град:
skopje
Телефон:
075141201(45den/min+ddv)
Објавен на:
28.06.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Издавам соби во Стар Дојран!

Издавам соби во Дојран! За повеќе информации, јавете се на 078/455-441 или на 078/855-030.

Цена:300 MKD


Објавен на: 12.07.2012
Издавам соби во СТАР ДОЈРАН

Куќата е на главниот пат, во близина на плажа Партизан и Струмичка плажа. Уреден двор, две големи тераси со поглед кон езерото, паркинг место. Градската плажа е на 5 минути.

Цена:По договор


Објавен на: 22.08.2012
Сместување во ДОЈРАН - НАЈНИСКИ цени!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!
Повелете, поминете мирни и релаксирачки денови во прекрасниот мирен Дојран!

Ноќевање за повекeдневен престој- 399ден. - за...

Цена:399 MKD


Објавен на: 27.08.2013
ДОЈРАН - Апартмани и соби по најниски цени - Повелете!!!

Почитувани, Хотел "ЈАКА" и оваа година е повторно со Вас!!!


Одвоете неколку дена и повелете во прекрасниот амбиент на хотел Јака и во преубавиот и топол Дојран.

Цена:399 MKD


Објавен на: 27.08.2013
ХОТЕЛСКО сместување - ДОЈРАН!

Почитувани,

Ве покануваме да го поминете Вашиот одмор или викенд во прекрасниот и препороден топол Дојран, а притоа да не трошите време и нервози за барање сместување за Вас и Вашите најмили.
Н...

Цена:399 MKD


Објавен на: 27.08.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.