JAGODI

ЦЕНА: 120 мкд

JAGODI


PRODAVAM JAGODI NA VERTIKALNI SAKSI 4KORENJA SADENI NA SAKSIJA JAGODITE SESO VRVEN KVALITETOT SORTATA KAMAROZA BROJOT E OGRANICEN CENA NA SAKSIJA 120 DEN PARCE OD SAKSIJAГрад:
skopje
Телефон:
070485090
Објавен на:
12.05.2012

ЦЕНА: 120 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Jagodi Camaroza
Град:
skopje
Телефон:
070485090
Објавен на:
12.05.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Eftino kompjuter so monitor

Ефтин малку користен компјутер комплет со ЛЦД Монитор

CPU: AMD Athlon 3500+ 2.2GHz 2mb cache AM2
Memorija: 1GB DDR2 800MHz

Цена:По договор


Објавен на: 05.09.2014
Eftino Kompjuter + Monitor LCD

Процесор: AMD Athlon II X2 250 3.0 GHz 3mb cache AM3 Dual Core
Матична плоча: ECS GeForce 8200A Black Series AM2+
Графичка карта: Gigabyte GeForce 9600GT OC 512MB DDR3 256 bit
RAM Меморија: 2GB...

Цена:По договор


Објавен на: 11.09.2014
Професионалне трамболине за играонице

Производимо најквалитетније трамболине за дечије играонице и игротеке. Трамболине су специјалне и чврсте израде што гарантује њихов дуги век употребе. Цела конструкција је од челика и обавијена је ...

Цена:По договор


Објавен на: 03.08.2014
Prodazba na vasite proizvodi izvoz

Prodazba na vasite proizvodi izvoz vo Evropa, Amerika, Kanada, Rusia, Ukraina, Kina, Turcija
Prehrambeni Proizvodi i prerabotki od;
- Ovosje i Zelencuk (svezo, zamrznato, suseno) i prerabotki
...

Цена:1 MKD


Објавен на: 23.04.2013
solarni paneli, pumpi za navodnuvanje, obnovlivi izvori na energija

Соларни панели и ветерници за добивање на електрична енергија за викендици, куќи, фарми, деловни објекти и секаде каде што нема струја. Продажба на струја – можност за бизнис.
- Имајте 220 ...

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 19.11.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.