KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, za silna EREKCIJA!!!

ЦЕНА: По договор

KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, za silna EREKCIJA!!!


ПРОВЕРЕТЕ ЗОШТО СМЕ НАЈДОБРИ!!!САМО КАЈ НАС!!!Повеќе од 1000 задоволни клиенти!Единствени Оригинални Производи за посилна и подолга ерекција:* Viagra (pfizer) * оргинална америчка (made in USA)4 x 100mg - 1600ден* Cialis (Lilly) *4 x 20mg - 1600ден* Kamagra oral jelly (week pack) *7 x 100mg - 1800ден* Kamagra Super *4 x 100mg - 1600ден* Kamagra effervescent (шумливи таблети за растворање) *7 x 100mg - 1800ден* Levitra (bayer) * (made in germany)4 x 20mg - 1700денПроизводи против брза ејакулација,за подолг сексуален однос:* Stud 100 * 12ml (united kingdom) - 1500ден* Dooz * 45ml (made in germany) - 1400ден- Сите горенаведени производи се оригинали !!!- Сите се во оригинална фабричка кутија со жик !!!- Сите имаат фабрички сертификат за квалитет !!!- Производите се во истите кутии како што ги гледате на горните слики !!!Избегнувајте фалсификати што се нудат во слична кутија,поради ваша сигурност!!!Не наседнувајте на финти на Фантомски продавачи да ви продаваат генерички фалсификати и да ве убедуваат дека се оригинал,или дека делуваат како оригинал,спрема цената ќе видите за што се работи.Ќе нарачате нешто што ви прикажуваат на слика,а ќе добиете нешто сосема друго без врска и без ефект- ДОКОЛКУ(ИСТИВЕ)ПРОИЗВОДИ ГИ НАЈДЕТЕ ЗА ПОЕФТИНО,НИЕ ЌЕ ВИ ГИ ДАДЕМЕ ЗА УШТЕ ПОНИСКА ЦЕНА !!!Име:
Телефон:
070263837
Објавен на:
24.06.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandar
Телефон:
070263837
Објавен на:
24.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGA,VIAGRA,CIALIS.***071 637 781***

VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,SE LIZAT KO BOMBONI,KAMAGRA ORAL JELLY 7×100MG,SE SHMUKAAT,KAMAGRA SHUMECI TABLETI 7×100MG,S3 RASTVARAAT VO CASA VODA,CIALIS ORA...

Цена:По договор


Објавен на: 23.07.2019
VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS-BIDETE BIK VO KREVETOT ***077 801 142**

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,SE LIZAT KO BOMBONI,KAMAGRA ORAL JELLY 7×100MG,SE SHMUKAAT,KAMAGRA SHUMECI TABLETI 7×100MG,S3 RASTVARAAT VO CASA VODA,CIALIS ORAL JELLY 7×20MG,SE SH...

Цена:По договор


Објавен на: 24.06.2019
Kamagea gel tableti shumeci cialis naj eftino original

KAMAGRA CIALIS GEL TABLETI PREPARATI ZA POTENCIJA I SILNA EREKCIJA ORIGINAL NAJ EFTINO OD SITE
600 den kutija 7 kesicki kamagra po 100 mlg so razni ovosni vkusi
600 den kutija 7 shumeci tableti...

Цена:600 MKD


Објавен на: 18.06.2019
KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, Originali !!!

ПРОВЕРЕТЕ ЗОШТО СМЕ НАЈДОБРИ!!!
САМО КАЈ НАС!!!
Повеќе од 1000 задоволни клиенти!
Единствени Оригинални Производи за посилна и подолга ерекција:

Цена:По договор


Објавен на: 10.06.2019
VIAGRA KAMAGRA APCALIS-BROJ 1 VO SVETOT

VIAGRA {PFIZER} 100 MG-MADE IN USA,APCALIS GEL {AJANTA} 20 MG-MADE IN INDIA 7 KESICKI SO OVOSNI VKUSOVI. KAMAGRA GEL {AJANTA} 100 MG-MADE IN INDIA 7 KESICKI SO OVOSNI VKUSOVI. KAMAGRA TABLETI {AJAN...

Цена:По договор


Објавен на: 23.10.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка