KUPUVAM I PRODAVAM STARI PREDMETI KNIGI CRTANI ROMANI

ЦЕНА: 100 мкд

KUPUVAM I PRODAVAM STARI PREDMETI KNIGI CRTANI ROMANI


PRODAVAM GOLEMA KOLEKCIJA NA STARI PREDMETI KNIGI RAZNI CRTANI ROMANI I KUPUVAM STARI PARI RAZNI STAR NAKI SREBREN I DR ISPLATA VEDNASИме:
Град:
SKOPJE
Телефон:
075519120 077759104
Објавен на:
23.04.2013

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
MIKI
Град:
SKOPJE
Телефон:
075519120 077759104
Објавен на:
04.12.2011
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KUPUVAM STARI PARI PAPIRNI I SREBRENI

PRODAVAM RAZNI PARI I KUPUVAM ISPLATA VEDNAS

Цена:5 EUR


Објавен на: 22.12.2012
PRODAVAM STARI PREDMETI ANTIKVITETI KNIG I KUPUVAM

PRODAVAM STARI PREDMETI KNIGI ROMANI I VRSAM OTKUP ISPLATA NA LICE MESTO

Цена:100 MKD


Објавен на: 23.04.2013
PRODAVAM I KUPUVAM KNIGI RAZNI NOVI STARI ISPLATA VEDNAS

PRODAVAM GOLEM BROJ NA KNIGI ISTORISKI UMETNOS ARXELOGIJA RECNICI RAZNI BELETRISTIKA NOVI NASLOVI GOLEM BROJ KOMPLETI MNOGU DRUGI ISPORAKA DO DOMA I VRSAM OTKUP NA RAZNI KNIGI OD 50 DO 100 DEN

Цена:100 MKD


Објавен на: 22.12.2012
prodavam site vidovi antikviteti i umetnicki sliki

antikvarnica antika vrsi prodazba na site vidovi na antikviteti :stilski mebel,porcelan,ogledala,lusteri,staro oruzje,ordeni,medalji,etnologija ,umetnicki sliki od stari makedonski majstori ,moneti...

Цена:По договор


Објавен на: 15.04.2013
prodavam i vesam otkup na staro zlato i srebro toki,pafti,brojanici

prodavam i vrsam otkup na staro zlato i srebro mangali,pafti,toki,star nakit ,ordeni,militarija i dr.tel.077539739 070810343 i 071957904

Цена:По договор


Објавен на: 15.04.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.