Komplet Teretana

ЦЕНА: 2500 €

Komplet Teretana


Se prodava Komplet Teretana spravi za bodybuilding (500kg), ednoracni tegovi (300kg) poveke info na mob

1.Lat masina
2.Dolen kotur
3.Kabel kros
4.Bench prav
5.Bench kos
6.Bench kontra kos
7.Sprava presa za predno i zadno ramo so tezini
8.Sprava za list
9.Skotova klupa
10.Dve Klupi so podesuvanje (prava kosa ramo)
11.Preden sut
12.Zaden sut
13.Univerzalna presa noze
14.Kafez za cucnjevi
15.Dve Klupi za stomacni
16.Stalak za ednoracni
17.Sprava za ramo so prava sipka
18. 3 Pravi sipki
19. 1 Kosa sipka
20. Ednoracni tegoviГрад:
Prilep
Телефон:
072205177
Објавен на:
27.02.2017

ЦЕНА: 2500 €

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Slavco Slavco
Град:
Prilep
Телефон:
072205177
Објавен на:
27.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek, ne koristen

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 19.02.2018
PRODAVAM ORBITREK

HITNO PRODAVAM ORBITREK VO ODLICNA SOSTOJBA.CENA VO DOGOVOR.

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 24.01.2018
Се продаваат нови скии

Се продаваат скии комплет со везови.
Head - Primal Instinct 170cm.
Купени се нови оваа сезона и користени 3 дена.
Се продаваат заради несоодветна висина.

Цена:11.000 MKD


Објавен на: 05.11.2018
Пулс Метар POlAR

Продавам HR Monitor Polar FT7 . Kupen pred 2 god, malku koristen.

Цена:50 EUR


Објавен на: 13.11.2017
Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvola

Цена:200 MKD


Објавен на: 31.05.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка