Kuka vo Bardovci , Skopje, House for sale

ЦЕНА: 250000 €

Kuka vo Bardovci , Skopje, House for sale


Prodavam ekskluzivna ogradena kuka vo naselba Bardovci, Skopje, so golemina od 280 m2 na plac so povrsina od 1.ooo m2, so uredena dvorna povrsina.
Kukata ima opremena kujna, trpezarija, golema dnevna soba so kamin, 4 spalni sobi, 2 kupatila i 3 suterenski prostorii.
Kukata e so kompletna cista dokumentacija.
__________________________________________________________________

Sale exclusive fenced house in the area Bardovci, Skopje, in size from 280m2, ground with an area of 1.000m2, edited and fenced yard area.
The house has a fully equipped kitchen, dining room, large living room with fireplace, four (4) bedrooms, two (2) bathrooms and three (3) basement rooms.
The house has a full clean documentation.Град:
Skopje
Телефон:
070245747
Објавен на:
08.02.2013

ЦЕНА: 250000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 280 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
kuka vo Bardovci
Град:
Skopje
Телефон:
070245747
Објавен на:
05.02.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

НОВА КУЌА ВО ВЛАЕ- Поволно

Нова куќа во Влае на Иван Цанкар бр.54а ( со поглед кон Градинката).
-Сутерен -Предвиден за студио. -Приземје- Дневна соба, кујна гостински тоалет.
-Спрат-Родителска спална со купатило, две спалн...

Цена:117.000 EUR


Објавен на: 05.05.2014
СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА ВО ТРНОДОЛ

ВО ТРНОДОЛ СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА 250М2 СТАНБЕНА +30М2 ДВЕ ТЕРАСИ + 450М2 УРЕДЕН ДВОР,СО 5 СПАЛНИ,40М2 ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ,3ТОАЛЕТА,КАМИН + СОПСТВЕНО ПАРНО НА СТРУЈА,НАМЕСТЕНА СО НОВ МЕБЕЛ,СЛОБОДНА ВЕ...

Цена:1 EUR


Објавен на: 17.01.2014
Итно издавам куќа во Бардовци

Kucata vo Bardovci e novoizgradenaso namena za izdavanje, prazna,opremena so kujna I plakari, sopstveno parno greenje na struja, na 3 kata od po 70m2, prizemje e so kujna i dnevna spoena, so toile...

Цена:1.200 EUR


Објавен на: 30.11.2013
Kuka vo Bardovci , Skopje, House for rent

Izdavam ekskluzivna ogradena kuka vo naselba Bardovci, Skopje, so golemina od 280 m2 na plac so povrsina od 1.ooo m2, so uredena dvorna povrsina.
Kukata ima opremena kujna, trpezarija, golema dnev...

Цена:1.400 EUR


Објавен на: 08.02.2013
Vlae luks 140m2

Izdavame luksuzno opremena kuka vo Vlae 140m2,na atraktivna lokacij, so 3 spalni sobi,sopstveno parno,24casoven video nadzor.Mesecna zakupnina iznesuva 430e.Sifra 3319

Цена:430 EUR


Објавен на: 27.04.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.