Kupuvam gitari

ЦЕНА: По договор

Kupuvam gitari


Kupuvam gitari novi i polovni ( no dobro sochuvani )Објавен на:
02.03.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
02.03.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Плац во Пинтија

Продавам плац во Пинтија со површина од 1.114м2 до асфалтен пат.Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 30.03.2018
SE PRODAVA

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА ВО МЕСНОСТА "МРЗЕНСКИ РИД" БЛИЗУ ДО АДМИНИСТРАТИВНАТА ЗГРАДА НА БИВШИОТ КОМБИНАТ "ВИНОЈУГ", ЗЕМЈИШТЕТО ИМА МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА А ИМА И ИМ...

Цена:По договор


Објавен на: 25.03.2018
Se prodava NIVA vo RADISHANI

Nivata e 2000m2,se naogja na tretiot vlez vo blizina na rezervoarot za voda.

Цена:30 EUR


Објавен на: 24.03.2018
Po naracka

Filmovi,crtani,xxx,muzika,e knigi

Цена:По договор


Објавен на: 14.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка