MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

ЦЕНА: 3700 €

MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI


СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ W203 C200 CDI во солидна и исправна состојба, регистриран до септември 2019 година. Возилото поседува клима уред, ABS, централно заклучување, аларм, борд компјутер, темпомат и се останато што носи CLASSIC модел. Контакт телефон: 077 706 066; 070 586 069Град:
Skopje
Телефон:
077/706-066
Објавен на:
29.05.2019

ЦЕНА: 3700 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Mercedes-benz C 200
Година на производство:
 2001
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 / km
Коњски сили:
 / кс

Контакт

Име:
Tome Janevski
Град:
Skopje
Телефон:
077/706-066
Објавен на:
29.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Издавам студиа и соби во Охрид

Комплетно опремени студиа 1800 ден и соби. Телевизор, бања, клима, кујна, Wi-fi конекција

Цена:450 MKD


Објавен на: 31.05.2019
Продавам AUDI Q7Quattro Airmatik

Продавам AUDI Q7 Quattro, Airmatik, automatic, 2007, 3.0, dizel, V6, 234KS, 196.000km, фул опремен со крем кожа, редовно сервисиран и одлично сочуван.

Цена:12.800 EUR


Објавен на: 15.07.2019
se izdava namesten stan vo komleks Skopjanka-Aerodrom

se izdava kompletno namesten stan vo kompleks Skopjanka-Aerodrom. Stanot se naoga na treti sprat i samata zgrada poseduva dva lifta.
Stanot e so centralno parno greenje i ima spalna soba i dve det...

Цена:250 EUR


Објавен на: 26.05.2019
Relax Masaza

Devojka nudi relax masaza
Za poveke info 070795130 sms ili na whatsapp.

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 23.05.2019
Се издава наместен стан

Се издава наместен стан 50 м2 во Кисела Вода кај Расадник, до училиштето, тел.071/346-011, 9000 ден

Цена:150 EUR


Објавен на: 02.06.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка