MOTOREN TRIMER TB26J OD ALPINA ITALIJA

ЦЕНА: 10990 мкд

MOTOREN TRIMER TB26J OD ALPINA ITALIJA


TRIMEROT RABOTI NA ZILA I SO NOZ JACINA 0.700W ILI 0.9 KS DVOTAKTEN MOTORГрад:
Ohrid
Телефон:
071 399 044
Објавен на:
26.04.2012

ЦЕНА: 10990 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
advajzori advajzori
Град:
Ohrid
Телефон:
071 399 044
Објавен на:
26.04.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

klima paolo koristena edna sezona

se prodava klima PAOLO 12 golemina,koristena samo edna sezona.klimata e komplet so creva,drzac i e polna so freon.

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 08.08.2014
TRIMER MOTOREN PROFESIONALEN KOSILKA ZA TREVA

PRODAVAM:
MOTOREN TRIMER PROFESIONALEN ZA KOSENJE ZA TREVA = 18.000 den
Power/Displacement 2.1 HP - 1.6 kW/40.2 cm³
Tube diameter 28 mm

Цена:По договор


Објавен на: 15.03.2015
ТРИМЕР МОТОРЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН КОСИЛКА ЗА ТРЕВА

PRODAVAM:
MOTOREN TRIMER PRODESIONALEN ZA KOSENJE ZA TREVA = 18.000 den

Power/Displacement 2.1 HP - 1.6 kW/40.2 cm³

Цена:По договор


Објавен на: 15.03.2015
KOSILKA ZA TREVA

NOV DIZAJN 1300 W SO AVTOMATSKO PODESUVANJE NA KOLCATA NA 5 NIVOA NOZ 37SM KORPA ZA SOBIRANJE NA ISKOSENA TREVA 37 LIT.


*** ADVISORY OHRID 046 231 840 078 249 230 ...

Цена:5.800 MKD


Објавен на: 11.06.2013
BENZISKI TRIMERI ZA KOSENJE TREVA VO ADVAJZORI OHRID

*Зафатнина на мотор: 26 cc *Сила: 0,8 kW - 1,10 hp *Шафт: 26 mm *Карбуратор: ротационен вентил *Стандарден катер: Tap&Go / 3Т нож *Тежина: 4,95 килограми Лесен за користење, TR 27 е идеален за ...

Цена:8.990 MKD


Објавен на: 05.03.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.