Malini sadnici

ЦЕНА: По договор

Malini sadnici


Malini sadnici sorta Vilamet sp krupen i sladok plodГрад:
Skopje
Телефон:
075344212
Објавен на:
27.02.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Saso Golubovski
Град:
Skopje
Телефон:
075344212
Објавен на:
27.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Rabota vo Cheska, Anglija, Aplikacija za Kanada (Manitoba)

Nemojte ni slucajno da se lazete i da aplicirate preku Brane od Gostivar za rabota vo Cheska, Kanada UK... Tipot se reklamira na www.reklama5.com.mk i www.pazar3.com.mk i ovde....Istiot toj Brane s...

Цена:50 EUR


Објавен на: 02.08.2014
Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovoseni sadnici aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, slivi, krusa, krusi, praski, praska, kajsija, kajsii, cresa, cre


Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovoseni sadnici aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, sliv...

Цена:По договор


Објавен на: 06.07.2014
NOV 2-SOBEN STAN VO BLIZINA NA UNIVERZALNA EXTRA CENA !!!

Itno se prodava 2 soben stan vo blizina na Univerzalna Sala, so povrsina od 57m2, 5 kat, zgrada so lift, bez parno (ima instalacija)
Objektot e gradba 2007 god. zapadna orientacija
Realna moznost...

Цена:57.000 EUR


Објавен на: 29.08.2014
АЕРОДРОМ (AERODROM) - НОВ СТАН 44М2

АЕРОДРОМ - ПРОДАВАМЕ НОВИ СТАНОВИ ВО ФАЗА НА ГРАДБА, ГОТОВИ ЈУНИ 2015.

44М2 - 1 СПАЛНА - КАТ 5/10 - ЗАПАД

Цена:По договор


Објавен на: 21.10.2014
ВЛАЕ / ЧЕТИРИСОБЕН

НЕВСЕЛУВАН СО ИМОТЕН ЛИСТ КОНФОРЕН ЧЕТИРИСОБЕН СТАН 94м2(3 спални,кујна,трпезарија,дневна,бања,гостински тоалет,балкон)КАТ 3 СО ЛИФТ,ПАРНО, нас.ВЛАЕ ВЕДНАШ ДО ОСНОВНОТО УЧИЛИШТЕ ПРЕД ПОРТА ВЛАЕ.

Цена:900 EUR


Објавен на: 22.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.