Masina za secenje drvo

ЦЕНА: 10410 €

Masina za secenje drvo


Se prodava masina za secenje drvo CNC Wood Router model MX-120L so motor ASINCRONO TRIFASE tip TM PE4 10/2 N, vo Skopje, po cena od 10.410 evra.Град:
Skopje
Телефон:
022403996 od 08:30 do 16:30 h
Објавен на:
31.07.2012

ЦЕНА: 10410 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Marija ProCredit Bank
Град:
Skopje
Телефон:
022403996 od 08:30 do 16:30 h
Објавен на:
31.07.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Онлајн маркетинг

Искористете го својот комјутер за интернет бизнис кој ќе ви донесе
добра заработка
Компанијата AIOP е идеална за почетници во интернет бизнисот, како и за оние кои се искусни. Таа ги нуди сите а...

Цена:10 EUR


Објавен на: 13.09.2014
Brevi B Twin - количка за близнаци или тандем

Се продават количка за близнаци или децата на слична возраст марке Бреви Твин. Предното седиште за возраст 6+, задното седиште за возраст 0+. Очувана, мало кориштена, без оштетувања и недостатоци. ...

Цена:120 EUR


Објавен на: 27.10.2014
PRODAVAM STAN VO DEBAR MAALO PO 900e m2 ekstra povolna cena

Na prvi kat vo zgrada gradena 2008 godina prodavam cetvorosoben stan so lift i sopstveno parno.Stanot e deliv na dva stana.Ima i dva podruma.Ima i mesto pod zgradata za parkiranje.86m2 se po 900 e ...

Цена:79.000 EUR


Објавен на: 13.09.2014
Pilana Gulevski

Pilana Gulevski za primarna prerabotka na drvo
izrabotuva site vidovi na gredi vo gradeznistvoto
- Stici,
- Talpi,

Цена:По договор


Објавен на: 28.02.2014
Masina za cevli

Se prodava masina za cevli vo Skopje, po cena od 7.680 evra.

Цена:7.680 EUR


Објавен на: 31.07.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.