Masinsko malterisuvanje Masinska maltarija KNAUF MP 75 PFT G4 PFT G5c www.geoproject.mk

ЦЕНА: По договор

Masinsko malterisuvanje Masinska maltarija KNAUF MP 75 PFT G4 PFT G5c www.geoproject.mk


www.geoproject.mk
Masinsko malterisuvanje so Knauf MP 75 i Knauf MP 75 L so PFT G4 i PFT G5c (vkupno cetiri masini) od 150 m2 do 600 m2/den vrven kvalitet.Prisutni sme na gradilistata vo Makedonija i dolgogodisnata rabota ne napravi da nudime dobar kvalitet,ucinok i prifatlivi ceni.Zad nas se mnogu kolektivni i privatni stanbeni objekti.Име:
Град:
Strumica
Телефон:
071326000
Објавен на:
31.05.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
Geoproject
Град:
Strumica
Телефон:
071326000
Објавен на:
07.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ВНАТРЕШНО УРЕДУВАЊЕ,3Д, МЕРМЕР. 070819058 И 077820344

ВНАТРЕШНО УРЕДУВАЊЕ, СО 3Д РЕАЛНА ПРЕДСТАВА ПРОФЕСИОНАЛНО И ЕВТИНО. ИЗРАБОТКА НА ЕЛЕМЕНТИ ОД МЕРМЕР.
070819058 И 077820344

Цена:123 MKD


Објавен на: 25.06.2014
POSTAVUVAME KOSULICI SO PUMPA I HELIKOPTER

MESTIME KOSULICI SO PUMPA I MAZNIME SO HELIKOPTER. ISTO TAKA AKO TREBA I GI VADIME STARITE PODOVI SO ISFRLANJE NA SUT. 070 634 320

Цена:По договор


Објавен на: 07.08.2014
KOSULICA SO HELIKOPTER

MESTIME KOSULICI SO PUMPA I RAMNIME SO HELIKOPTER.ISTO I GI VADIME STARITE I OSTETENI PODOVI ZA DA SE NAPRAVAT NOVI.ZA CENA KE SE DOGOVORIME.070 634 320

Цена:По договор


Објавен на: 07.08.2014
PFT G4 PFT G5c Knauf MP 75 l Knauf sistemi Gips karton Termofasada W111 D112 D612 D623 W112 Betonkontakt

www.geoproject.mk
Masinsko malterisuvanje so MP 75 i MP 75 L so PFT G4 i PFT G5c (cetiri masini) od 150 m2 do 600 m2/den vrven kvalitetMasinsko gletuvanje,nanesuvanje hidro izolacii,protivpozarni ...

Цена:По договор


Објавен на: 31.05.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.