NAJ sobi za NAJ cena vo centar za Ohrid (kaj Maksi-D)

ЦЕНА: По договор

NAJ sobi za NAJ cena vo centar za Ohrid (kaj Maksi-D)


Kukata se naogja kaj marketot Maksi-D i Gimnazijata, vo mirna i tivka ulicka. Sobite se na poseben sprat i se odeleni spremeni samo za izdavnje,sekoja soba ima sopstvena banja i wc, se a vasa pogolema privatnost. Sobite se opremeni so kabelska TV i bezzicen internet. Odaleceni sme od ezeroto i carsijta samo 5 min. Vo blizina na kukata ima prodavnici, mini pazar, sendvicari, pekari, kafani, posta, taxi... i se sto vi potrebno. Na gostite im e obezbeden prking za avtomobilot vo dvorot. Dvorot e golem i prostoren dobro ureden so masi stolici sto se na Vase raspolaganje za obroci, caj, kafe... Gostite imaat i na raspolaganje mala opremena kujna za cuvane pijaloci vo frizideri, prigotvuvanje na caj, kafe i sl.

tel:Rade 071 / 599 - 225
mail: rade_oh@yahoo.comГрад:
Ohrid
Телефон:
071599225
Објавен на:
18.03.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Rade Smilevski
Град:
Ohrid
Телефон:
071599225
Објавен на:
29.12.2010
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

СЕ ИЗДАВААТ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ СОБИ И АПАРТМАНИ НА КЕЈОТ НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО

Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро.
Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартман...

Цена:30 EUR


Објавен на: 12.06.2018
Apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, и...

Цена:По договор


Објавен на: 01.09.2017
Приватно сместување во Охрид - стан строг центар

Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до
поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна,
кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR по особа.

Цена:7 EUR


Објавен на: 14.04.2018
Povolno i ubavo

Aparmanite Mare se naogaat vo centar na gradot,blizu do Ohridska banka i pazarot raspolagame so trikreveten apartman dvokrevetntno i 3-trokrevetno studio i dvokrevetna soba so kupatilo - Site ras...

Цена:400 MKD


Објавен на: 29.07.2018
Se izdava vila vo Skopje

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Skopje. Vilata raspolaga so parking, bazen, skara, SAT TV...Idealno za vikendi, rodendeni, ergenski i mominski zabavi.

Tel: 072...

Цена:По договор


Објавен на: 27.07.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка