NAJGOLEM IZBOR NA MOTORDZISKI JAKNI

ЦЕНА: По договор

NAJGOLEM IZBOR NA MOTORDZISKI JAKNI


NAJGOLEM IZBOR NA MOTORDZISKI JAKNI PO NEVEROJATNO NISKI CENI VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.

INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44
Mob:077/550-644
E-mail:info@motodominik.mk
Web:www.motodominik.mkГрад:
Veles
Телефон:
043/21 22 44
Објавен на:
23.01.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес
Поминати километри:
 / km

Контакт

Име:
MOTODOMINIK
Град:
Veles
Телефон:
043/21 22 44
Објавен на:
13.10.2011
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava kancelariski prostor, 90m2-Centar

Sifra: E1333
Se izdava ekskluziven kancelariski prostor vo Centar. Prostorot raspolaga so 90m2, 3 prostorii,2 toaleta i cajna kujna. Se naogja na mezanin vo nov deloven objekt.
Mesecna zakupnina...

Цена:6 EUR


Објавен на: 25.07.2014
Se izdava 3-sob prazen stan-Grand Prestiz

Sifra: A7485
Se izdava prazen stan Taftalidze 1, 82m2, na 8 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija,2 spalni sobi, 1 banja, 1 toalet, kujna opremena so elementi.
Cena: 250 Evra...

Цена:250 EUR


Објавен на: 24.07.2014
Se izdava 2-sob namesten stan-Karpos 4

Sifra: A6105
Se izdava stan vo Karpos 4, sproti palma, 69m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija,1 spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so mebel i bel...

Цена:250 EUR


Објавен на: 09.07.2014
Se izdava komplet namesten stan vo Aerodrom, 100m2

Sifra: A0433
Se izdava komplet namesten stan vo Aerodrom, 100m2, na 1 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 detska soba, 1 banja. Stanot e komplet opremen so...

Цена:400 EUR


Објавен на: 04.07.2014
Nov 2-sob stan na dve nivoa-Kapistec

Sifra: A4593
Se izdava stan vo Kapistec, 45m2, na 5 kat, na dve nivoa. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija,1 spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so nov moderen...

Цена:240 EUR


Објавен на: 03.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.