NOV STAN OD 88m2 VO HROM

ЦЕНА: По договор

NOV STAN OD 88m2 VO HROM


Новоизградена зграда (12 стана), вселен 2013. Големина 88 вкупно. Пространа дневна соба, трепезарија, спална соба и галерија со можност за модификација во повеќе соби. Целосна уредна имтоправна документација. Одлична, мирна локација, не излегува на прометни улици.Ориентација исток -југоисток. Прекрасен поглед кон водно, без визуелни препреки, згради и објетки. Во непосредна близна на последна 4ка. Греење на струја.

Повеќе инфо на тел. или на email.Објавен на:
22.11.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 88 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 3 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Празен

Дополнително:

check Клима
check Чиста документација

Контакт

Објавен на:
22.11.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM KABRIOLET

PRODAVAM KABRIOLET SO 2 SEDISTA I SOFT TOP, FORD STREETKA, dizajn Pininfarina, proizveden 2003 dekemvri, 1.6 benzin, 60.000 km projdeni, odlicna sostojba, zelen metalik so kozni cigla boja sedista....

Цена:3.900 EUR


Објавен на: 09.12.2015
ПРОДАВАМ МАЗДА 2 1.3

- Возилото е во одлична состојба. Досеа немало дефекти, удари или било какви оштетувања;
- Возилото е редовно сервисирано и внимателно одржувано и истото е регистрирано до 07.2016;
- Возилото има...

Цена:5.000 EUR


Објавен на: 29.10.2015
Prodavam stan hitno,poradi zaminuvanje vo USA

Stanot e 49 kvadrati vo zgrada 4 godini stara...so termo fasada ima dve sobi,dve terasi,na jugoistok e na 3 sprat od 4 sprata...stanceto e sredeno dizajnerski od agencija za sreduvanje se prodava s...

Цена:68.000 EUR


Објавен на: 14.10.2015
Trosoben stan od 60m2 vo Hrom

Prodavam trosoben stan so odlicna lokacija vo naselba Hrom, pokraj ulicacata Vojvoda Vasil Chakalarov vednas sproti novata igroteka Dremalend Vlae. Na 4 kat so 60 m2 stanbena povrsina plus 8 m2 ter...

Цена:По договор


Објавен на: 20.05.2016
HIT - KOMPLETNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA

NA VISTINSKOTO MESTO STE!
AGENCIJA HIT RASPOLAGA SO KOMPLETNA AKTUELNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA NA TERITORIJA NA CELO SKOPJE IZGRADENI I VO GRADBA, SO CISTA DOKUMENTACIJA!
IZBERETE SIGURNA...

Цена:1 EUR


Објавен на: 15.03.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка