NOVA Pustinska maskirna Gortex uniforma-PRODADENO

ЦЕНА: 7000 мкд

NOVA Pustinska maskirna Gortex uniforma-PRODADENO


Prodavam nova pustinska maskirna Gortex uniforma. Uniformata ne e voopsto koristena. Vo cenata se vkluceni komplet goren i dolen del.
Proizvodstvo: SAD
Golemina: Large (L)Град:
Kicevo
Телефон:
071-254-936
Објавен на:
27.05.2012

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кичево

Контакт

Име:
Boge Josifoski
Град:
Kicevo
Телефон:
071-254-936
Објавен на:
12.02.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Neka blesne vasiot dom

obrabotka na sekakov vid na mebel drvo i metal so profesionalen alat za shpricanje

Цена:10 MKD


Објавен на: 01.06.2014
NOVA SONDA NEL BIG ZA METAL DETEKTOR GARRETT GTI 2500

Se prodava nova, neupotrebuvana sonda NEL BIG (38 cm x 45,7 cm) za metal detektor Garrett GTI 2500. Sondata e celosno nova, neotvorena, pod garancija uste 18 meseci. Postignuva mnogu pogolema dlabo...

Цена:180 EUR


Објавен на: 06.04.2014
NOVA ORIGINAL TORBICA ZA LAPTOP ASUS 15'6

TORBICATA E NOVA, NE KORISTENA.

Цена:10 EUR


Објавен на: 30.07.2012
NOV Vojnicki mantil za dozd

Prodavam nov vojnicki mantil za dozd. Mantilot ne e voopsto koristen.
Proizvodstvo: Teteks

Цена:1.600 MKD


Објавен на: 01.04.2012
NOVA maskirna Gortex uniforma - PRODADENO

Prodavam nova maskirna Gortex uniforma. Uniformata ne e voopsto koristena.Vo cenata se vkluceni komplet goren i dolen del.
Proizvodstvo: Mile Dragic - Srbija
Golemina: Extra Large (XL)

Цена:6.500 MKD


Објавен на: 27.05.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка