NOVA Pustinska maskirna Gortex uniforma-PRODADENO

ЦЕНА: 7000 мкд

NOVA Pustinska maskirna Gortex uniforma-PRODADENO


Prodavam nova pustinska maskirna Gortex uniforma. Uniformata ne e voopsto koristena. Vo cenata se vkluceni komplet goren i dolen del.
Proizvodstvo: SAD
Golemina: Large (L)Град:
Kicevo
Телефон:
071-254-936
Објавен на:
27.05.2012

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кичево

Контакт

Име:
Boge Josifoski
Град:
Kicevo
Телефон:
071-254-936
Објавен на:
12.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam plac

Prodavam plac vo Sveti Stefan Ohrid

Inf.na telefon

Цена:По договор


Објавен на: 03.06.2014
Northface & Tommy Hilfiger Jakni & Timberland konduri

Northface & Tommy Hilfiger Jakni & Timberland konduri

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 20.05.2014
NOV Vojnicki mantil za dozd

Prodavam nov vojnicki mantil za dozd. Mantilot ne e voopsto koristen.
Proizvodstvo: Teteks

Цена:1.600 MKD


Објавен на: 01.04.2012
NOVA maskirna Gortex uniforma - PRODADENO

Prodavam nova maskirna Gortex uniforma. Uniformata ne e voopsto koristena.Vo cenata se vkluceni komplet goren i dolen del.
Proizvodstvo: Mile Dragic - Srbija
Golemina: Extra Large (XL)

Цена:6.500 MKD


Објавен на: 27.05.2012
OHRID APARTMAN SO PREKRASEN POGLED NA EZEROTO I GRADOT

Apartmanot se naogja vo stariot del na gradot i e idealen za 5+2 lica, za lugje od site vozrasti.
Apartmanot ima dve spalni,dve terasi, kompletno opremena kujna so trpezarija, kupatilo so masina z...

Цена:По договор


Објавен на: 28.12.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.