NOVO -SOBI I APARTMANI OD 250 DEN

ЦЕНА: 250 мкд

NOVO -SOBI I APARTMANI OD 250 DEN


Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani so kujna ,wc, tv, wi-fi,park, parking....Cena po dogovor.Se naogame vo blizina na centar. PO NAJNISKI CENI.....Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
046/265-191; 076/481-830,
Објавен на:
13.06.2016

ЦЕНА: 250 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Nena
Град:
Ohrid
Телефон:
046/265-191; 076/481-830,
Објавен на:
26.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Povolno i ubavo

Aparmanite Mare se naogaat vo centar na gradot,blizu do Ohridska banka i pazarotraspolagame so 2-dvokrevetni i 2-trokrevetni - Site raspolagaat so sopstveno kupatilo, i sopstvena kujna i kujnska op...

Цена:500 MKD


Објавен на: 22.12.2017
sobi vo stenje

se naogjame vo centarot na seloto kade sto zastanuva avtobusot odaleceni sme od market 10metra a ot plazata 100metri nudime 2krevetni i 3krevetni sobi vo sekoja si ima svoe kupatilo wc tv za rezerv...

Цена:300 MKD


Објавен на: 24.04.2013
Se izdavaat sobi i apartmani vo centarot na Ohrid

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrevetni, so posebno kupatilo, terasa, kabelska i internet, parking mesto, kujna.
Cena:Od 400, 350,
Za podetalni informacii javete...

Цена:350 MKD


Објавен на: 17.08.2014
sobi 300 denari po lice studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani 300 денари по лице смештај апартмани студио, куќа Охрид

соби со купатило студио за 300 денари (5 €вра) по лице во Охрид над Билјанини извори, сместување смештај
https://www.youtube.com/watch?v=Fk16QBhpaN4
https://vimeo.com/171982606
Добродојдов...

Цена:5 EUR


Објавен на: 07.03.2018
Апартман во центарот на Охрид

Апартман во центарот на градот, со посебна кујна, бања и балкон. Идеален е за 4 особи, фамилија или друштво (постари од 25 години). Нуди кабелска ТВ и паркинг во мирна и пријатна атмосфера.

Цена:6 EUR


Објавен на: 23.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка