Opel Omega

ЦЕНА: 1250 €

Opel Omega


+al.bandazi 17ki
+foliiИме:
Град:
Skopje
Телефон:
078365506
Објавен на:
28.05.2018

ЦЕНА: 1250 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Omega
Година на производство:
 1994
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 250000 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 125 кс
Аудио систем:
 ДВД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Плин
check Ел. стакла
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
078365506
Објавен на:
28.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava peugeot 406 dizel

se prodava peugeot 406 dizel. kolata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana i odrzuvaana. moze da se proba vo sekoe vreme

Цена:1.150 EUR


Објавен на: 06.04.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 EUR


Објавен на: 14.02.2018
prodavam gumi miselin

175-14-65 letni miselin 4 gumi 1500 den imaat solidna sara.

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 01.06.2015
GUMI Pirelli

Gumi PIRELLI P ZERO 255/35 ZR20 Po povolna cena

KONTAKT 075 395 599

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 21.04.2015
kamaz

kamaz za drva i trupci reg ekstra

Цена:7.000 EUR


Објавен на: 08.09.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка