PERUVIAN MACA,PROTIV STERILITET,PROBL.VO MENOPAUZA,POLICISTICNI JAJNICI

ЦЕНА: 1550 мкд

PERUVIAN MACA,PROTIV STERILITET,PROBL.VO MENOPAUZA,POLICISTICNI JAJNICI


Semejtvo e nesto najskapoceno vo zivotot.
Sopstvenoto dete e najdragoceniot podarok koj mozeme da si go podarime!!!
Konecno ima resenie za vasite maki!!!
Peruvian maca e preparat od korenot na rastenieto maca koe raste na planinite na Peru.Napraven po formulata na nasite vrvni eksperti,zaradi resenieto na problemot na golem broj luge.
Samo 2011 godina,380 zadovolni semejstva vo racete go imaat sopstvenoto dete.
BIDETE I VIE DEL OD ONIE STO SI GO ISPOLNIJA SONOT!!!
Poracajte na tel.078213679 ili 076309778Град:
Skopje
Телефон:
078213679 076309778
Објавен на:
18.07.2013

ЦЕНА: 1550 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ARBKOM TREJD ARBKOM TREJD
Град:
Skopje
Телефон:
078213679 076309778
Објавен на:
16.03.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Коензим Q10

Со хром и AquaSource алги

Познат како коензим, Q10 е моќен и сестран антиоксидант, кој игра голема улога во конвертирање на храната и кислородот во метаболичка енергија во клетката. Коензимот Q...

Цена:1.800 MKD


Објавен на: 12.10.2014
БРАЧНИ КРЕВЕТИ-2- НАМАЛЕНИ ЦЕНИ ДО30%

произведува фенико2000 богданци
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ И СЕ ДОЛГОВЕЧНИ
КУПИ ЕДНАШ ИМАШ ЦЕЛ ЖИВОТ
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 MKD


Објавен на: 12.10.2014
Продавам викендица во с.Љубанци кај стадионот

Се продава викендица 105м2 + 700м2 дворно место во с.Љубанци кај стадионот со прекрасен видик.

Цена:14.000 EUR


Објавен на: 22.09.2013
ЧАЈ ЗА ЖЕНСКИ ТЕГОБИ - Билна Аптека МАТИЈА

Е повекедецениски докажан природен производ кој се покажува како исклучително ефикасен при повеке типови женски болести. Миксот од специјално избрани медицински билки и во оваа чајна мешавина нуди ...

Цена:285 MKD


Објавен на: 24.05.2013
PROLONG,protiv predvremena ejakulacija

Prolong e priroden preparat,potpolno neskodliv,za site luge koi imaat problemi so predvremena ejakulacija. Ovoj medicinski problem sega ima resenie,a toa e Prolong!!! Osven toa,prolong se koristi i...

Цена:1.550 MKD


Објавен на: 18.07.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.